"Барбенгеймер": у Голлівуді знімуть кросовер "Барбі" та "Оппенгеймера"

"Барбенгеймер": у Голлівуді знімуть кросовер "Барбі" та "Оппенгеймера"

"Барбенгеймер": у Голлівуді знімуть кросовер "Барбі" та "Оппенгеймера"
Колаж із персонажами "Оппенгеймера" та "Барбі". Layered Butter

Голлівудський режисер Чарльз Бенд анонсував створення малобюджетної чорної комедії на основі сюжетів кінострічок "Барбі" та "Оппенгеймер".

Про це повідомляє The Hollywood Reporter.

Сюжет фільму буде розповідати про геніальну ляльку-вчену Бембі Дж. Барбенгеймера, яка живе у фантастичному містечку Долтопія — оазисі пляжних вечірок та вічних розваг, як і в Барбіленді з блокбастера Грети Гервіг. Докторка Барбенгеймер розлючена тим, як жорстоко людські діти поводяться з ляльками в реальному світі, тому приймає рішення створити величезну ядерну бомбу, щоб знищити людство.

"У них чудова зовнішність і їх люблять! О, і тепер у них є бомба", – інтригують майбутніх глядачів у синопсисі.

Режисер відкрито визнає цю ідею безсоромною спробою нажитися на успіху "Барбі" та "Оппенгеймера". Однак Бенд каже, що це чудова можливість "трохи пожартувати", змішавши дві дуже різні історії:

"Це 100-відсоткова правда. Але й також нагода отримати задоволення від дивного поєднання цих двох фільмів і поєднання атмосфери «Барбі» та темряви «Оппенгеймера». Змішуєш усе разом, і здобуваєш можливість для чорного гумору".

Окрім цього, він розповів, що ідею для "Барбенгеймера" йому запропонував його біограф Адам Фелбер.

Чарльз Бенд відомий тим, що з 1970-х знімає малобюджетні комедійні фільми жахів категорії В. У його доробку — близько 400 стрічок. Серед них: "Лихий бульбулятор" (2009), "Демонічні іграшки" (1992), "Спечений" (2005), "Повелитель ляльок" (1989) та інші. Попри те, що бюджет "Барбенгеймера" становитиме менше ніж 1 мільйон доларів, цей фільм буде одним із найдорожчих для режисера.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок