На Франкфуртському книжковому ярмарку український стенд буде представлений 500 виданнями

На Франкфуртському книжковому ярмарку український стенд буде представлений 500 виданнями

На Франкфуртському книжковому ярмарку український стенд буде представлений 500 виданнями
"Книжковий Арсенал"

Франкфуртський книжковий ярмарок цьогоріч пройде з 18 до 22 жовтня. Там буде представлений український стенд із понад 500 книгами від 43 видавництв.

Про це пише пресслужба "Книжкового арсеналу".

Цього року Україна братиме участь у Франкфуртському книжковому ярмарку зі слоганом Fragility of Existence ("Крихкість існування"). Одна з ключових тем від України — "Екологія та війна".

Українські письменники, перекладачі, видавці та громадські діячі виступатимуть на кількох сценах у міжнародній дискусійній та українській галузевій програмах.

Україну представлятимуть "Мистецький арсенал", Український інститут книги, Ґете-інститут в Україні та Український інститут. Стенд працюватиме за підтримки Міністерства культури та медіа Німеччини.

Що Україна готує на Франкфуртський книжковий ярмарок 2023

  • З концепцією "Присутність на противагу відсутності" "Мистецький арсенал" представить свій стенд у секції "Мистецтво. Арткнига. Дизайн". В дизайні стенда використають роботи українського фотографа Андрія Денисенка із серії "Волонтери Чернігівщини" (2022). Тут також презентують нове видання "Мистецького арсеналу" "Україна в огні. Ukraine Ablaze".
  • Pictoric та "Книжковий Арсенал" покажуть міжнародну виставку ілюстрації When Everything Matters — діалог українських ілюстраторів та графічних дизайнерів з митцями інших країн.
  • За фінансової підтримки ФРН на ярмарку вдруге відбудеться спеціальна програма для видавців з України та сусідніх країн — професійна програма, започаткована Frankfurter Buchmesse у 2022 році.
  • Учасники та учасниці, які представлятимуть український національний стенд: Ірина Цілик, Євгенія Лопата, Максим Яковлєв, Катерина Міхаліцина, Володимир Єрмоленко, Оксана Забужко, Анна Новосад, Олександр Михед, Павло Казарін, Ярина Чорногуз, Севгіль Мусаєва, Світлана Ославська, Олеся Островська-Люта, Альона Каравай, Вахтанг Кебуладзе, Катерина Калитко, Юлія Козловець, Павло Гольдін, Катерина Шаванова, Таня П’янкова, Остап Сливинський, Катерина Ботанова, Кирило Безкоровайний та інші.

Повна програма заходів від України — тут.

Франкфуртський книжковий ярмарок — традиційний європейський книжковий ярмарок, який існує з середини XV століття. Щороку ярмарок відбувається у жовтні з середи по неділю включно у місті Франкфурт-на-Майні (Німеччина).

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок