Вплив Тейлор Свіфт на вибори в США буде "надзвичайно потужним" — губернатор Каліфорнії

Вплив Тейлор Свіфт на вибори в США буде "надзвичайно потужним" — губернатор Каліфорнії

Вплив Тейлор Свіфт на вибори в США буде "надзвичайно потужним" — губернатор Каліфорнії
Фото: Kevin Mazur/TAS23/Getty Images

Губернатор Каліфорнії Ґевін Ньюсом каже, що Тейлор Свіфт може стати ключовою силою на президентських виборах 2024 року. Вона має вплив на молодь.

Про заяву губернатора повідомили журналісти видання TMZ, які відвідали зустріч із губернатором 27 вересня у Президентській бібліотеці Рональда Рейґана.

Журналіст TMZ запитав у губернатора, як сучасні знаменитості можуть вплинути на вибори в США наступного року, і той назвав співачку Тейлор Свіфт як "потужну та унікальну" у своєму впливі на молодих виборців. Саме вона, на думку Ньюсома, може спонукати молодь до голосування. Вона публічно не говорила про свої політичні уподобання у перші десятиліття творчості, але останніми роками порушує питання прав ЛГБТК+, права на аборт — судячи з цього, Тейлор Свіфт є демократкою, пишуть у TMZ.

Губернатор Каліфорнії Ґевін Ньюсом
Губернатор Каліфорнії Ґевін Ньюсом. Gavin Newsom/Facebook

Губернатор Каліфорнії навів приклад впливу Тейлор Свіфт: 19 вересня, у Національний день реєстрації виборців США, співачка звернулася до своїх підписників в Instagram (на той момент ця цифра сягала 272 мільйонів людей). Вона закликала зареєструватися на вибори — і це одразу ж зробили 35 тисяч її читачів.

"Мені так пощастило нещодавно бачити так багато вас, друзі, на моїх виступах у США — йшлося у заяві Свіфт, цитує Forbes. — Я чула ваш гучний голос, і я знаю, наскільки ваші голоси потужні. Переконайтеся, що ви готові використати їх на наших виборах цьогоріч!"

Хто така Тейлор Свіфт

Тейлор Свіфт — одна з найбільш відомих американських попзірок 2000-х років, що починала кар'єру в індустрії кантрі-музики. Також професійна гітаристка, акторка, режисерка й TV-персона.

Вона — володарка 225 професійних нагород, серед яких 11 "Ґреммі".

Видання Forbes помістило Свіфт на друге місце у списку найвисокооплачуваніших співачок 2015 року, а у 2016-му її назвали знаменитістю, яка мала найвищі прибутки у музичній галузі — понад 170 мільйонів доларів. У січні 2023 року Forbes помістив Свіфт на дев'яте місце в списку найбільш високооплачуваних артистів (92 мільйони доларів). Тейлор Свіфт — єдина співачка, чиї 12 альбомів опинялися на першому місці чарту Billboard 200 за час існування рейтингу з березня 1956 року.

А також Тейлор Свіфт перемогла в 9 з 11 категорій MTV Video Music Awards, у яких була номінована, включно з "Артист року", "Кліп року" та "Пісня року" за її композицію Anti-Hero.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок