Шакіру вже вдруге звинувачують в ухиленні від сплати податків у Іспанії

Шакіру вже вдруге звинувачують в ухиленні від сплати податків у Іспанії

Шакіру вже вдруге звинувачують в ухиленні від сплати податків у Іспанії
Фото: Joel C Ryan/Invision/AP

Колумбійську співачку Шакіру вже вдруге в Іспанії звинувачують в ухиленні від сплати податків. Прокуратура Іспанії стверджує, що співачка обдурила державу на 6,7 млн євро (майже 261 млн гривень) у 2018 році. Про це повідомляє видання BBC.

Нові звинувачення ґрунтуються на тому, що у 2018 році Шакіра жила в Барселоні з футболістом Жераром Піке і тому повинна була оподатковувати всі свої міжнародні доходи там.

Прокуратура Барселони стверджує, що це сталося, коли вона не задекларувала мільйони авансових платежів за свій світовий тур El Dorado World Tour. А натомість вона переспрямовувала свої гроші "компаніям, зареєстрованим у країнах з низьким рівнем оподаткування та високою непрозорістю".

Іспанська мережа RTVE стверджує, що співачка знає про нові звинувачення, але інформаційне агентство Reuters повідомляє, що юридичній команді Шакіри в Маямі, де вона зараз живе, про них ще не повідомили.

Замість цього вони "зосередилися на підготовці до судового процесу за 2012–2014 фінансові роки, який розпочнеться 20 листопада", — йдеться в заяві адвокатів Шакіри для Reuters.

У цій справі її звинувачують у несплаті 14,5 млн євро (понад 564 млн гривень) податків у період між 2012 і 2014 роками, але вона неодноразово заперечувала будь-які правопорушення.

"Я впевнена, що у мене є достатньо доказів на підтримку моєї справи й що правосуддя буде на моєму боці", — казала сама Шакіра, зауважують у BBC.

Прокуратура вимагає 8 років позбавлення волі та штраф у розмірі 24 млн євро після того, як Шакіра відхилила угоду про визнання провини.

Хто така Шакіра

Шакіра — колумбійська співачка, музикантка, авторка пісень і танцюристка з ліванським корінням. Широковідома як найбільш успішна латиноамериканська артистка, що досягла успіху вже на початку 2000-х як на іспанськомовному, так і на англійськомовному музичних ринках.

Серед найвідоміших пісень: Whenever, Wherever і Waka Waka (This Time for Africa), офіційна пісня чемпіонату світу 2010 року.

Шакіра виграла велику кількість нагород, серед яких п‘ять MTV Video Music Awards, дві "Ґреммі", вісім латинських "Ґреммі", сім Billboard Music Awards, двадцять вісім Billboard Latin Music Awards та номінація на "Золотий глобус". У неї також є зірка на "Алеї слави".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок