"Хоробрі казки" від Суспільного виходять друком: відкрито передзамовлення

"Хоробрі казки" від Суспільного виходять друком: відкрито передзамовлення

"Хоробрі казки" від Суспільного виходять друком: відкрито передзамовлення
Фото: Видавництво АССА/facebook

Проєкт Суспільного Мовлення "Хоробрі казки" виходить друком у видавництві "АССА". З 20 вересня до 19 жовтня триває передзамовлення. Перші 100 покупців отримають у подарунок брендовані наліпки (стикерпак) з ілюстраціями до казок.

"Хоробрі казки" — це 12 терапевтичних історій спільного досвіду українських родин, які правдиво, але делікатно пояснюють дітям нові реалії, що наскрізно наявні в цікавих оповідях зі щасливими завершеннями: про дружбу; батьків, які пішли на війну, але люблять і сумують за дітьми; підтримку та волонтерство; вільний народ і його героїв.

Авторки текстів казок — Вікторія Мурована та Ірина Виговська. Про безпечність текстів для дітей подбали психологиня Маріанна Новаковська та соціологиня Вікторія Бриндза.

Згодом буде повідомлено про офіційні презентації книжки в українських містах.

Хоробрі казки

Проєкт розпочинався у форматі аудіоказок, які озвучили українські артисти, військові, митці, громадські діячі:

  • співачки Юлія Саніна і Злата Оґнєвіч;
  • волонтер Сергій Притула;
  • військовий Павло Вишебаба;
  • кобзар й очільник гурту "Хорея Козацька" Тарас Компаніченко;
  • акторки Ірма Вітовська й Антоніна Хижняк та інші.

Аудіоказки можна послухати на ютуб-каналі "Бробакс" і платформах для подкастів (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, SoundCloud та інших), а також завантажити в телеграм-каналі Суспільне Казки та слухати без інтернету.

Цього літа Суспільне Мовлення підписало угоду з видавництвом "АССА" щодо продажу прав на тексти й ілюстрації проєкту: відтепер магію книги з ілюстраціями Георгія Сагітова зможуть відчути діти та їхні батьки.

"Ця книжка — концентрована любов до українських дітей, до наших захисників, до країни найхоробріших людей. Її поява — це подія для нашої команди. Велика вдячність усім, хто від самого початку вірив в ідею, дарував свій голос аудіоверсії, невтомно працював над друкованою", — розповіла Вікторія Мурована, авторка концептів казок і генеральна продюсерка цифрових платформ Суспільного.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок