Тімоті Снайдер зустрівся з Валерієм Залужним

Тімоті Снайдер зустрівся з Валерієм Залужним

Тімоті Снайдер зустрівся з Валерієм Залужним
Twitter/Timothy Snyder

Американський історик Тімоті Снайдер під час свого візиту в Україну зустрівся з головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним. Про це він написав у Twitter (X).

"Сила з нами. І щастя також", — написав Снайдер.

На фото, крім Залужного, є іграшки маленького Йода — адже одного разу на Залужному помітили шеврон із бебі-Йодою.

Тімоті Снайдер під час свого візиту до України відвідав, зокрема Київ та Херсонщину. Він викладає знімки в Twitter (X) та пропонує вгадати, де саме він.

Крім того, команда Харківського національного університету імені Каразіна вручила Снайдеру відзнаку Почесного доктора університету.

Тімоті Снайдер та Оксен Лісовий
Тімоті Снайдер отримав відзнаку почесного доктора харківського університету, 7 вересня 2023 року. Фото: Facebook/Оксен Лісовий

Коротко про Тімоті Снайдера

Він американський історик, письменник, дослідник історії Східної Європи, публічний інтелектуал. Є постійним членом Інституту гуманітарних наук у Відні та професором Єльського університету. Володіє українською мовою.

Снайдер досліджує націоналізм, тоталітаризм та Голокосту. "Криваві землі: Європа між Гітлером та Сталіним" — монографія, в якій він обґрунтував тезу про те, що нацистський та радянський режими знищили близько 14 млн мешканців на території України, Польщі, Білорусі, країн Балтії та у західних областях Росії.

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну історик почав читати курс лекцій про створення сучасної України в Єльському університеті та зробив їх публічними. А в листопаді 2022 року Снайдер став амбасадором фандрейзингової платформи UNITED24.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок