Тімоті Снайдер став амбасадором UNITED24 і збирає на "Ловця Шахедів"

Тімоті Снайдер став амбасадором UNITED24 і збирає на "Ловця Шахедів"

Тімоті Снайдер став амбасадором UNITED24 і збирає на "Ловця Шахедів"
Фото: з телеграм-каналу UNITED24

Американський історик і письменник, професор Єльського університету Тімоті Снайдер став новим амбасадором фандрейзингової платформи UNITED24. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

“Тімоті Снайдер підтримав Армію дронів та розпочинає збір на “Ловця Шахедів” через платформу UNITED24. Ціль — зібрати 1,25 мільйона доларів на систему захисту від іранських безпілотників”, — написав Федоров.

"Я історик і науковець і в перспективі хочу збирати гроші на відновлення бібліотек, шкіл та університетів. Але зараз ми маємо зробити те, що є більш нагальним, а саме зібрати кошти, щоб допомогти Україні захиститися від дронів-убивць", — сказав Снайдер.

Історик-інтелектуал зі світовим ім'ям підтримує Україну з початку повномасштабного вторгнення. Снайдер дав десятки інтервʼю та публічних виступів про вбивчу війну, розвʼязану Росією. Вивчив українську мову та розпочав свій публічний курс історії України в Єльському університеті для американських студентів і мільйонів слухачів по всьому світу.

Читайте також

Енергетичний "Рамштайн", російські "Кинджали" в Білорусі, у Києві світла може не бути тижнями. 252 день війни. Онлайн

Астронавт Скотт Келлі став амбасадором UNITED24

На початок