Карандєєв потрапляв у ДТП у незадекларованому авто — ЗМІ

Карандєєв потрапляв у ДТП у незадекларованому авто — ЗМІ

Уточнено
Карандєєв потрапляв у ДТП у незадекларованому авто — ЗМІ
Ростислав Карандєєв. Фото: УНІАН

Уточнення: заголовок новини було уточнено впродовж 20 хвилин після її публікації. В залежності від налаштувань пристрою, браузера та попередньої пошукової історії, деякі користувачі можуть бачити неактуальний заголовок.

В.о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв потрапляв у ДТП за кермом незадекларованого автомобіля. Як повідомляє "Слідство. Інфо" проти тимчасового міністра відкрили виконавче провадження про стягнення штрафу за порушення правил дорожнього руху на початку серпня 2023 року — вже після призначення на посаду. Ще одне виконавче провадження було в 2019 році.

У коментарі виданню Карандєєв підтвердив, що отримав штраф і сказав, що "за паркування у невстановленому місці".

Згідно з інформацією головного сервісного центру МВС, ні Ростислав Карандєєв, ні його дружина Олена Карандєєва не є власниками жодних транспортних засобів. В.о. міністра сказав журналістам, що автівка належить його тестю: той подарував машину Олені Карандєєвій у грудні 2019 року на річницю весілля.

Журналісти видання не знайшли в Єдиному реєстрі боржників інформацію про те, що Карандєєв отримав штраф саме за неправильне паркування. Крім того, штраф за неправильне паркування зазвичай виписують на власника автомобіля: тож штраф мав отримати тесть (Горшунов І.О.), а не Карандєєв.

Очільник Мінкульту також пояснив журналістам, чому не задекларував подаровану дружині автівку. За його словами, на момент початку користування транспортом "декларування припинилося", а до листопада 2020-го він користувався Honda CRV 2004 року, яка потім потрапила у ДТП і зазнала серйозних пошкоджень.

Журналісти не знайшли у декларації Карандєєва за 2019 рік ні Honda, ні подарованого авто. Посадовець це намагався пояснити тим, що не часто користувався автівкою, тому у НАЗК нібито сказали, що можна і не вказувати у декларації.

За даними "Слідство.Інфо", у липні 2012 року Ростислав Карандєєв потрапив у ДТП: він не дотримався безпечної дистанції та зіткнувся з іншим автомобілем. За це його оштрафували на 340 грн. А у березні 2015 року тоді заступника міністра спіймали на нетверезому водінні. Хоч на суді він не визнав себе винним, його все одно на рік позбавили права керування авто.

Нагадаємо, Ростислава Карандєєва призначили в.о. міністра культури та інформаційної політики 28 липня — після відставки Олександра Ткаченка. До цього він з 2014 року з перервами працював у міністерстві.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок