Алеку Болдвіну можуть висунути нові звинувачення в ненавмисному вбивстві Галини Гатчинз

Алеку Болдвіну можуть висунути нові звинувачення в ненавмисному вбивстві Галини Гатчинз

Алеку Болдвіну можуть висунути нові звинувачення в ненавмисному вбивстві Галини Гатчинз
Актор Алек Болдвін. Фото: Dimitrios Kambouris / Getty Images

Актору Алеку Болдвіну знову можуть висунути звинувачення у ненавмисному вбивстві операторки з України Галини Гатчинз на зйомках фільму "Іржа"(Rust). Про це повідомляє Variety.

Судмедексперти 15 серпня оприлюднили звіт, у якому встановили, що револьвер "Кольт" (45 калібр) Болдвіна міг вистрелити, лише якщо той натиснув на спусковий гачок.

У звіті також ідеться про те, що вбивство операторки сталося, бо курок вручну повністю відвели в заднє положення і звели, а потім натиснули на спусковий гачок. Актор неодноразово заперечував, що натиснув на спусковий гачок.

У звіті також зазначили, що на знімальному майданчику було чотири різних види муляжів набоїв. Деякі з них брязкали, коли їх трясли: це вказувало на те, що вони непридатні для пострілу. Інші мали дірку в боці, а третім не вистачало капсюляПристрій для займання порохового заряду у вогнепальній зброї.. Експерти стверджують, що бойові набої можна було відрізнити від макетів.

Спеціальні прокурори у цій справі, Карі Морріссі і Джейсон Льюїс, призначили нову судову експертизу пістолета і чекають на її результати, перш ніж вирішити, чи варто повторно подавати звинувачення.

У червні прокурори заявили, що Болдвіну висунуть нові звинувачення, якщо встановлять, що револьвер не був несправним.

Що сталося з Галиною Гатчинз

22 жовтня 2021 року американський актор Алек Болдвін під час зйомок вестерну "Іржа" випадково поранив режисера та операторку, яка згодом померла у лікарні. Загиблою виявилася Галина Гатчинз, яка мала громадянство України, але вже тривалий час проживала у США.

Згодом стало відомо, що частина знімальної групи кінофільму звільнилася за день до нещасного випадку через проблеми з безпекою.

Майже через рік після смертельного інциденту Болдвін досяг попередньої мирової угоди з родиною Гатчинз. У червні 2023-го суд затвердив її. Однак видання New York Post писало про те, як прокуратура стверджує, що мирова угода не вплине на можливі кримінальні звинувачення.

У січні 2023 року стало відомо, що Алеку Болдвіну та зброярці фільму Ганні Ґутьєррес-Рід висунули звинувачення і судитимуть. Якби їх визнали винними, обом загрожувало б до 18 місяців тюремного ув'язнення та 5 тисяч доларів штрафу.

Однак звинувачення зняли після того, як захист Болдвіна зазначив, що пістолет був модифікований: це викликало сумніви в тому, чи працював він належно під час пострілу. Ганна Ґутьєррес-Рід через своїх адвокатів стверджує, що відповідальним за змішування бойових патронів у партії манекенів був Сет Кенні, постачальник зброї.

Пізніше оператор Росс Аддієго, костюмер Доран Кертін і технічний працівник Різ Прайс фільму "Іржа" подали позов проти Алека Болдвіна та продюсерів картини. У позові стверджується, що всі вони стояли поруч із Болдвіном, коли він здійснив постріл. Позивачі кажуть, що вони отримали "вибухові травми", і вимагають відшкодування збитків.

На початку квітня 2023 року член знімальної групи "Іржі" асистент режисера фільму Девід Голлс визнав свою вину у загибелі Галини Гатчинз і у справі винесли перший звинувачувальний вирок.

А вже 21 квітня стало відомо що з актора Алека Болдвіна зняли обвинувачення, оскільки прокурори "виявили нові факти" у цій справі, які вимагають розслідування.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок