Шоста премія "Кіноколо" відкрила прийом заявок

Шоста премія "Кіноколо" відкрила прийом заявок

Шоста премія "Кіноколо" відкрила прийом заявок
Організатори кінофестивалю

З 25 липня до 22 серпня триває прийом фільмів, а також робіт про кіно на 6-ту Національну премію кінокритиків "Кіноколо". Переможців оголосять у жовтні 2023 року.

До розгляду допускають стрічки, які раніше не демонстрували на великих екранах. Це пов’язано з обмеженими можливостями для кінотеатрального прокату й фестивальної дистрибуції, спричиненими повномасштабним російським вторгненням в Україну, а також пандемією COVID-19.

До розгляду приймають твори:

  • завершені після 1 січня 2022 року;
  • які публічно не демонстрували або вперше показували в Україні з 1 жовтня 2022-го до 30 вересня 2023 року.

Не можуть висунути на здобуття премії роботи, які подавалися на неї раніше. Подати заявку можна через форму на сайті "Київського тижня критики".

У 2022 році стрічка "Памфір" Дмитра Сухолиткого-Собчука отримала нагороди у п’яти номінаціях, включно з "Найкращим повнометражним ігровим фільмом" та "Найкращим режисером". А у 2021-му головну нагороду взяла "Стоп-Земля" Катерини Горностай.

Лауреатів премії оголосять 12 жовтня в межах "Київського тижня критики" — міжнародного фестивалю арткіно, кураторами якого виступають українські кінокритики й кінокритикині.

Організаторами премії "Кіноколо" є Спілка кінокритиків України, Асоціація "Сприяння розвитку кінематографа в Україні — дивись українське!" та компанія "Артхаус Трафік".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок