Не тільки відео, а й текст: у TikTok зʼявилася нова функція

Не тільки відео, а й текст: у TikTok зʼявилася нова функція

Не тільки відео, а й текст: у TikTok зʼявилася нова функція
Фото: vctr.media

У TikTok тепер можна публікувати не тільки відео, а й текстові повідомлення. Підписи до відео та коментарі можна буде оформити як самостійний пост. Про це соцмережа повідомила 24 липня.

"За допомогою текстових дописів ми розширюємо межі створення контенту для всіх у TikTok, надаючи письмовій креативності, яку ми бачили в коментарях, підписах і відео, окремий простір для сяяння", — йдеться у повідомленні.

тік ток
У TikTok зʼявилися текстові повідомлення. Фото: TikTok, newsroom.tiktok.com/

Як працюватиме нова функція

У розділі "Камера" відеозастосунку, окрім "Фото" і "Відео", тепер можна обрати "Текст". Натиснувши, користувач або користувачка потрапляє на сторінку, де може ввести зміст допису.

Функція охоплюватиме знайомі для кріейторів опції: додавання звуку, позначення місцеперебування, увімкнення коментарів і створення дуетів. Можна також обирати фон, щоб зробити текст більш помітним.

"Завдяки цим функціям ваші текстові дописи будуть такими ж динамічними та інтерактивними, як і будь-які відео- чи фотодописи", — додають у компанії.

Також, як і у випадку з відео- чи фотопостами, користувачі можуть створювати чернетки й зберігати їх разом з іншими неопублікованими дописами для подальшого редагування або видалення.

Видавництво і стримінговий сервіс

Компанія ByteDance, яка створила TikTok, працює одразу над двома проєктами – над власним видавництвом 8th Note Press і стримінговим сервісом TikTok Music.

Щодо видавництва у компанії поки не повідомляють планів, зокрема, які жанри вони планують публікувати, коли з'являться перші видання і чи продаватимуться їхні книжки у традиційних магазинах.

Водночас компанія заявила, що 8th Note Press є окремою від TikTok структурою.

А от стримінговий сервіс TikTok Music уже працює у тестовому режимі в Австралії, Мексиці та Сингапурі.

Стримінговий музичний сервіс дозволяє користувачам синхронізуватися зі своїми акаунтами TikTok і слухати, завантажувати та ділитися піснями. Платформа охоплює каталоги найбільших звукозаписних компаній, зокрема Universal Music Group, Warner Music Group та Sony Music.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок