Компанія Universal Music Group отримала "Нагороду миру від України"

Компанія Universal Music Group отримала "Нагороду миру від України"

Компанія Universal Music Group отримала "Нагороду миру від України"
Фото: Rafael Henrique/SOPA Images/LightRocket via Getty Images.

Universal Music Group отримала "Нагороду миру від України" від імені Володимира Зеленського на знак визнання підтримки гуманітарних зусиль у регіоні та історичної ролі музики у сприянні миру. Про це 5 вересня повідомили в офіційному Telegram-каналі Офісу президента.

"Україна вдячна Universal Music за постійну підтримку. Компанія однією з перших підтримала нашу країну та приєдналася до санкцій проти Росії. З початку повномасштабного вторгнення РФ Universal Music довели, що вони справжні друзі України, а сфера культури не має залишатися осторонь цієї війни", – зазначила віцепрем'єр-міністерка України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина.

Відзнаку голові та генеральному директору UMG у Центральній Європі, очільнику німецької компанії звукозапису Deutsche Grammophon Франку Брігманну вручили під час спеціальної церемонії у штаб-квартирі Universal Music Belgium у Брюсселі.

Компанія Universal Music Group отримала "Нагороду миру від України"
Фото: Офіс президента/Telegram

Брігманн наголосив, що в історії музика слугувала маяком натхнення, надії: "Російське військове вторгнення в Україну зачіпає мільйони людей, які мають нагальні гуманітарні потреби – від їжі та води до житла й одягу. Universal Music, наші працівники та артисти пишаються тим, що підтримують групи, які на місцях надають життєво необхідну гуманітарну допомогу найбільш вразливим".

UMG – перша музична компанія у світі, яка отримала таку нагороду. Ще у березні компанія заявила, що зупиняє співпрацю з Російською Федерацією.

Як підтримують Україну у світі під час війни

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок