В Україні запрацював чатбот Bard зі штучним інтелектом від Google

В Україні запрацював чатбот Bard зі штучним інтелектом від Google

В Україні запрацював чатбот Bard зі штучним інтелектом від Google
Фото: @SHznoepIye4Mx7U/Twitter

В Україні став доступним штучний інтелект від Google. Цей чатбот допомагає отримувати чіткі відповіді на запитання. Про це 14 липня повідомила пресслужба Міністерства цифрової трансформації України

"Це означає, що вам не потрібно витрачати час на пошук інформації вручну — Bard зробить усе сам", — зазначили у міністерстві.

штучний інтелект Гугл
Сторінка Bard. Скриншот із сайту

Відомо, що Bard може слухати відповіді, а не лише читати їх. Також він може зберігати історію розмов, є функція переглядання історії змін та вашого діалогу з Bard.

Чатбот також може експортувати код Python у Replit (на додаток до Google Colab), а також ділитися розмовами з друзями.

"Штучний інтелект — це тренд, який необхідно опанувати кожному. Він уже став частиною нашого життя, тому потрібно знати його можливості. Розуміти, які завдання можна делегувати ШІ та як автоматизувати певні процеси. Можна ігнорувати штучний інтелект або боятися його. Але краще в ньому розібратися, щоб стати професійнішим та успішнішим", — додав міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

штучний інтелект Гугл
В Україні запрацював штучний інтелект від Google. Скриншот зі сторінки чат-боту

Що відомо про Bard

Google випустили свій чатбот у березні 2023 року, щоб скласти конкуренцію популярному ChatGPT від OpenAI.

ChatGPT зараз вважають найпрофесійнішим чатботом, який може відповідати на питання зрозумілою мовою. Хоча часто може давати неправдиву та упереджену відповідь.

Bard побудований на основі технології штучного інтелекту від Google — LaMDA. Це мовна модель для діалогових додатків, і її навчали текстовими даними, взятими з відкритої мережі.

Розробники додають, що Bard може дати поради, як досягти своєї мети: "прочитати більше книжок цього року, пояснити квантову фізику простими словами або розбудити ваш творчий потенціал".

Нині компанія збирає відгуки від якомога більшої кількості людей, щоб покращити роботу Bard.

"Ми хочемо отримувати зворотний звʼязок і поступово збільшувати кількість людей, які мають доступ до Bard, — сказав Зубін Гахрамані, віцепрезидент Google Research. — І причина цього в тому, що ми дійсно хочемо мати можливість протестувати та винести уроки з цього, перш ніж ми широко розгорнемо його".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок