Книжку Люка Гардінґа про війну в Україні презентують у Києві

Книжку Люка Гардінґа про війну в Україні презентують у Києві

Книжку Люка Гардінґа про війну в Україні презентують у Києві
Колаж Суспільне Культура

Британський журналіст Люк Гардінґ 7 липня презентує в Києві книгу про війну в Україні "Вторгнення. Кривава війна Росії та боротьба України за виживання" (Invasion: Russia’s Bloody War and Ukraine’s Fight for Survival).

Спочатку в приміщенні Медіацентру Україна відбудеться пресконференція  Гардінґа за участі Світлани Тараторіної, директорки з комунікацій видавництва Vivat.

А потім, безпосередньо у книгарні видавництва, пройде презентація книги.

гардінг книжка війна презентація
У Києві презентують книжку Люка Гардінґа. Постер від видавництва Vivat/Facebook

Журналіст розповість про те, чому вирішив писати книгу про війну в Україні, що побачив у Києві та інших містах на початку повномасштабного вторгнення та як Україну тепер бачить Захід.

"Я вважаю, що те, що робить Росія, є явним злом. І, по суті, Україна бореться за свій суверенітет, за демократію, за людські цінності і за порядність, і нормальне сучасне життя насправді поставлено на карту", — зазначав Гардінґ в інтерв'ю Donbas Media Forum 2022.

"Вторгнення: кривава війна Росії та боротьба України за виживання"

Книжка Люка Гардінґа вийшла у видавництві Faber у 2022 році.

За словами видавців, це "Перша книга репортажів з передової лінії фронту війни в Україні. Це потужний, зворушливий перший нарис історії, написаний відзначеним нагородами журналістом Guardian".

"Його книга розповідає про перші дні шоку і паніки, похмуру реальність цієї війни, що триває, і нечувані людські історії, що стоять за заголовками газет"

Про книжку відгукнулися засновник Bellingcat Еліот Хіггінс та український письменник Андрій Курков, назвавши її обовʼязковою для прочитання та "блискучою".

В Українському перекладі вийшла у видавництві Vivat, з друку її очікують 10 липня.

гардінг
Книжка Люка Гардінґа. Фото обкладинки із сайту видавництва Vivat

Хто такий Люк Гардінґ

Люк Гардінґ — британський журналіст, іноземний кореспондент The Guardian. Він працював у Росії для The Guardian з 2007 року, доки 5 лютого 2011 року, повернувшись з Великої Британії, не отримав відмову у в'їзді до Росії — його депортували того ж дня.

А у 2022 році він опублікував книгу про російське вторгнення в Україну у 2022 році під назвою "Вторгнення", яка охоплює події з лютого по вересень 2022 року і базується на репортажах журналіста з передової.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок