До роковин чорнобильської трагедії у Києві відкрили AR-виставку, присвячену Припʼяті

До роковин чорнобильської трагедії у Києві відкрили AR-виставку, присвячену Припʼяті

До роковин чорнобильської трагедії у Києві відкрили AR-виставку, присвячену Припʼяті
. Фото: МКІП

26 квітня у Національному музеї "Чорнобиль" відкрили AR-виставка "Прип’ять. Машина часу". Про це повідомили у Міністерстві культури та інформаційної політики.

Автор виставки – громадський діяч та фотограф-документаліст, колишній мешканець Прип’яті Олександр Сирота.

За допомогою технології доданої реальності (AR) та власного смартфона відвідувачі можуть оживити фото Прип’яті та поринути в минуле за допомогою оригінальної хроніки міста до катастрофи або відправитися у VR-тур Прип'яттю.

Організатори повідомляють, що виставку вже відвідало понад 1000 осіб.

Український національний музей "Чорнобиль" присвячений чорнобильській катастрофі 1986 року. Його відкрили 26 квітня 1992 року, за сто кілометрів від епіцентру катастрофи.

Він поєднує наукову, культурно-просвітницьку діяльність з діяльністю сучасного музею з архівування, збереження та оприлюднення історії ядерної аварії на Чорнобильській АЕС як найбільшої радіоекологічної катастрофи XX століття.

Експозиція нараховує близько семи тисяч експонатів — розсекречені документи, карти, фотографії, пам’ятки народної архітектури Полісся, зібрані експедиціями музею у Чорнобильській зоні відчуження.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок