Українка стала лавреаткою європейської культурної премії KAIROS

Українка стала лавреаткою європейської культурної премії KAIROS

Українка стала лавреаткою європейської культурної премії KAIROS
. Альона Каравай. Джерело: Facebook

Українська культурна менеджерка та кураторка "Асортиментної кімнати" у Івано-Франківську Альона Каравай стала лавреаткою європейської культурної премії KAIROS у Німеччині, повідомляє Суспільне Культура.

Церемонія нагородження відбудеться 4 червня 2023 року у Гамбурзі.

У коментарі Суспільне Культура Каравай зауважила: "Ця премія має бути ніби своєрідним трампліном і розрахована на тих, хто знаходиться посередині професійного й кого, за думкою журі, можна зараз "підкинути". Тому для мене ця премія – не про досягнення, а про аванс та про кредит довіри, який треба відпрацювати".

За словами кураторки, грошову винагороду вона планує передати на підтримку громадських та волонтерських ініціатив, повязанаих з відбудовою Донеччини – регіону, з якого родом кураторка.

Європейською культурною премією KAIRO з 2007 року визначають європейських митців та науковців у галузях сценічне мистецтво, музика, архітектура, кіно, фотографія, література та журналістика. Вона надається, як культурним діячам, так і художникам, що "уможливлюють культурні процеси" у якості "поштовху для подальшої роботи".

Читати також:

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок