Команда проєкту "Контур" зняла 11 документальних фільмів про активістів під час війни

Команда проєкту "Контур" зняла 11 документальних фільмів про активістів під час війни

Команда проєкту "Контур" зняла 11 документальних фільмів про активістів під час війни
Фото надано пресслужбою

На YouTube-каналі Суспільне Культура можна подивитись 11 документальних фільмів "Контур" про активістів під час війни.

Фільми знімали у грудні 2022 році у прифронтових та звільнених містах України. В тур відправилась команда музикантів, громадських діячів та документалістів

Протягом 11 днів командою проєкту було знято 11 документальних фільмів, які розповідають історії змін у містах вустами активістів та волонтерів.

“Завжди є ця перша людина, яка робить перший крок. Якщо кожен так буде думати, тоді цей голос буде вирішувати. Один задумається про те, що він може стати першим, будь-яка проблема, будь-яка дія, чи то пам’ятник Катерині другій, чи то зміст і сенс міста Одеси, чи то війна з Росією, чи то повалення режиму Януковича — все можливо", — розповів Артак Григорян, активіст з Одеси та герой першого фільму.

Герої фільмів:

  • Артак Григорян (Одеса) — активіст, член громадської організації "Автомайдан". Його історія про те, як одна людина може стати рушієм важливих змін на рівні міста та усієї країни.
  • Володимир Алексєєв (Миколаїв) — професійний музикант та диригент оркестру, а після 24 лютого взяв на себе ініціативу по організації та збору людей для того, щоб якнайшвидше допомогти військовим побудувати блокпости та захисні споруди на в’їздах до Миколаєва зі сторони Херсону.
  • Євгенія Відіщева (Херсон) — керівниця ГО "Vidlik Projects" та продюсерка мистецьких проєктів. З 2017 року створює проєкти для підлітків в малих містах та селах України, аби молоде покоління мало простір для рефлексій, трансформацій та висловлень.
  • Ольга Мішевська, Анна Бобіно, Костя Андріїв (Запоріжжя) — команда мікромедіа "яктитам". В умовах наближеності до фронту, частково окупованої області, переселенців, і відсутності якісних локальних медіаресурсів, яктитам стали тими, хто говорить саме про запорізький контекст.
  • Андрій Омельченко (Камʼянське) — волонтер, тренер та фасилітатор, а також співзасновник "Центру молодіжних ініціатив". Особливу увагу приділяє проєктам, які направленим на інтеграцію та адаптацію внутрішньо переміщеній молоді.
  • Євген Гончаров (Дніпро) — керівник ГО "Мистецьке Обʼєднання МОДУЛЬ", співзасновник артпростору "Module" та музичного лейблу Dnipropop, керівник промогрупи Abstract Beats Community. Розбудував сталу та міцну музичну спільноту, яка є рушійною силою нової хвилі змін у культурному середовищі Дніпра та країни вцілому.
  • Микола Коломієць (Харків) — засновник та викладач студії Aza Nizi Maza, основне завдання якої донести до дітей, що вони є дієвими гравцями культурного становлення країни та допомогти дітям усвідомити, що вони і є майбутнім.
  • Дмитро Тіщенко (Суми) — співзасновник і керівник медіа "Цукр" та комунікаційний менеджер Громадського фонду "Суми". Має на меті показати світлі сторони міста Суми, запропонувати рішення існуючих проблем та зробити його таким, аби звідси не хотілося звалити.

  • Єгор Фелюст (Чернігів) — займається підтримкою андеграундної сцени шляхом проведення концертів із різною тематикою. Його метою є наповнення міста культурним життям, аби музиканти хотіли приїздити в Чернігів, а місцеві мешканці відчували голод на актуальну та небанальну музику.
  • Антон Слєпаков (Ірпінь) — розповів про своє бачення культури під час війни, а також поділився рефлексіями щодо участі у проєкті "КОНТУР". Він проїхав усі 11 міст з командою як учасник музично-документального проєкту warнякання.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок