Роберт Дель Ная із гурту "Massive Attack" випустив ремікс на пісню "Океану Ельзи"

Роберт Дель Ная із гурту "Massive Attack" випустив ремікс на пісню "Океану Ельзи"

Роберт Дель Ная із гурту "Massive Attack" випустив ремікс на пісню "Океану Ельзи"
. Фото: Mike Lewis/Getty Images

2 березня фронтмен гурту "Massive Attack" Роберт Дель Ная випустив ремікс на відому пісню гурту "Океан Ельзи" — "Обійми".

Новий трек має назву "Legacy of War Mix" та отримав більш електронне звучання.

Створення реміксу реалізовано спільно із фандрейзинговою платформою UNITED24, міжнародним фондом Legacy Of War Foundation.

Дель Ная та Україна

Ще у березні 2022 року Дель Ная поширював у своєму Instagram фото зі Святославом Вакарчуком, лідером гурту "Океан Ельзи", та підписом "Солідарність і любов до нашого брата і музиканта", а також публікував посилання на фонд, який допомагає українським біженцям та сім'ям в Україні, які потребують термінової допомоги.

А у травні гурт "Massive Attack" провів благодійний концерт у Бристолі, афішу до якого намалював сам Дель Ная. Гроші від продажу квитків пішли у фонд War Child.

23 лютого Дель Ная опублікував кілька світлин з Києва та Львова, пізніше він побував у Бучі, Бородянці та Гостомелі.

Хто такий Роберт Дель Ная?

Роберт Дель Ная на прізвисько 3D — британський музикант, продюсер, художник. Засновник та фронтмен бристольского гурту "Massive Attack". Їх вважають засновниками музичного стилю тріп-хоп, попри те, що самі учасники відкидають таке визначення.

Існує теорія, що Роберт Дель Ная є британським вуличним художником Бенксі. Він також родом з Бристоля, як і Бенксі. Музиканта почали підозрювати після того, як в ефірі однієї радіостанції діджей Goldie обмовився і назвав Бенксі Робертом. Музикант це заперечує, але участь в одній графіті-команді в минулому та поява робіт Бенксі у місцях виступу "Massive Attack" досі викликають запитання.

У листопаді 2022 року в Україні з'явилося 7 стінописів, авторство яких підтвердив Бенксі.

Кавери "Massive Attack"

У 2013 році гурт "Massive Attack" на відкритті Манчестерського міжнародного фестивалю виконав кавер на пісню гурту "Гражданская оборона"("Цивільна оборона") — "Все йде за планом".

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок