Українців запрошують долучитися до книжкового флешмобу до Дня Соборності

Українців запрошують долучитися до книжкового флешмобу до Дня Соборності

Українців запрошують долучитися до книжкового флешмобу до Дня Соборності
Фото: Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека/Facebook

До Дня Соборності України, що відзначається 22 січня, Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації проводить флешмоб "Книжковий ланцюг єдності".

Як долучитися?

Кожен учасник робить фото з книгою, автор якої має бути саме з тієї області звідки й він сам. Книги можуть бути як сучасних письменників, так і класиків.

Потім необхідно завантажити фото з книгою та гештегом #Книжковий_ланцюг_єдності у соцмережі та додати в описі коротку інформацію про книгу: ПІБ автора і назву книги, а також область.

Наприклад: #Книжковий_ланцюг_єдності Макс Кідрук "Доки світло не згасне назавжди", Рівненська область. Все Буде Україна!

книжковий ланцюг єдності

книжковий ланцюг єдності

22 січня Україна відзначає День соборності. Цього дня у 1919 році на Софійській площі у Києві був проголошений Акт злуки Української Народної Республіки (УНР) й Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

День соборності дістав офіційний статус свята лише у 1999 році відповідно до указу президента Леоніда Кучми. У 2011 році тодішній президент Віктор Янукович поєднав свято із Днем Свободи, який, починаючи із 2005 року, відзначався 22 листопада, під назвою "День Соборності і Свободи України". Однак вже у 2014 році п’ятий президент Петро Порошенко відновив попередню назву свята.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок