Фільм української режисерки Тоні Ноябрьової увійшов до конкурсу "Берлінале-2023"

Фільм української режисерки Тоні Ноябрьової увійшов до конкурсу "Берлінале-2023"

Фільм української режисерки Тоні Ноябрьової увійшов до конкурсу "Берлінале-2023"
. Фото: berlinale.de

Ігровий повнометражний фільм "Ти мене любиш?" режисерки Тоні Ноябрьової представить Україну у конкурсній Берлінського міжнародного кінофестивалю. Про це 18 січня повідомили у Державному агентстві з питань кіно у Facebook.

Стрічку покажуть у межах конкурсної програми Panorama, де демонструються фільми з усього світу з яскраво вираженим політичним, гендерним або соціальним контекстом.

"Ти мене любиш?" — історія дорослішання, яка розгортається напередодні падіння СРСР. 17-річна Кіра стає свідком розлучення батьків, розпаду однієї країни та народження іншої.

Берлінале не бойкотуватиме російське кіно й митців, але заборонить участь офіційній Росії

Головні ролі виконали Карина Химчук, Наталія Лазебникова, Олександр Жила та Максим Михайличенко.

"Це особиста історія мого дорослішання та становлення покоління, — зазначила режисерка Тоня Ноябрьова. — Це моя пісня про прощання з дитячими ілюзіями й про відчайдушні пошуки кохання. Моя Кіра – символ мого покоління, першого покоління незалежної України".

фільм
Фільм української режисерки Тоні Ноябрьової потрапив на Берлінале. Фото: ДержКіно України/Facebook

Стрічка брала участь у секції Work in progress Каннського та Стокгольмського кінофестивалів на майданчиках Tallin Black Nights та Ukraine Now, які представляли сучасне українське кіно. Також була відібрана в офіційну програму Work in progress фестивалю у Сан-Себастьяні. Прем'єра запланована на 2023 рік.

Тоня Ноябрьова — українська сценаристка, кінопродюсерка та режисерка короткометражних та повнометражних фільмів. Дебютувала із соціальною комедією "Герой мого часу", за яку вона була визнана найкращою українською режисеркою на 9-му Одеському міжнародному кінофестивалі.

Раніше Суспільне Культура повідомляло, що стрічку "Це побачення" української режисерки Надії Парфан відібрали до міжнародного короткометражного конкурсу 73-го Берлінського кінофестивалю.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок