Український художник створив маску для Масі Найєма, що втратив око на фронті

Український художник створив маску для Масі Найєма, що втратив око на фронті

Український художник створив маску для Масі Найєма, що втратив око на фронті
Фото: Bob Basset/Facebook

Український художник Сергій Петров, більш відомий як Bob Basset, створив маску для Масі Найєма. Про це митець повідомив 14 січня на своїй сторінці у Facebook.

Раніше український адвокат та правозахисник Масі Найєм отримав важке поранення у зоні бойових дій та втратив око.

Петров поширив його фото у новій шкіряній масці на одне око: "Це перша для Масі Найєма".

У коментарях під постом адвокат подякував художнику за такий аксесуар, а Bob Basset пообіцяв, що далі буде.

"Я планую зробити ще кілька масок для людей з таким типом поранення, окрім Масі, я знаю про таку проблему одного із захисників Маріуполя", – додав Петров.

масі найєм
Український художник створив маску для Масі Найєма, що втратив око на фронті. Фото: Bob Basset/Facebook

"У мене також є проблема з одним оком – починаючи з підліткового віку воно поступово переставало бачити через прогресуючу косоокість. Я дуже сильно це переживав, соромився і тільки коли став уже дорослим чоловіком, навчився приймати себе таким і навіть підкреслювати цю свою особливість", – зазначив художник.

Масі Найєм став обличчям українського бренду одягу

Масі Найєм — український адвокат, військовослужбовець ЗСУ та правозахисник.

Був одним із захисників одеського активіста Сергія Стерненка, адвокат свідків-друзів Катерини Гандзюк у справі розслідування її вбивства. Окрім того, Масі Найєм захищає інтереси двох осіб-учасників акції "Хто замовив Катю Гандзюк" 9 лютого 2019 року, щодо яких завели кримінальну справу.

Bob Basset створює маски, сумки, клатчі, браслети, футляри та інші аксесуари в стилі техноромантизм. Його студія, заснована ще 1989 року, працювала з Metallica, Korn, Авріл Лавінь, Зейном Маліком, Ghost, Givenchy, Yiapanis, Ріккардо Тиші, Beissoul & Einius та іншими.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube.

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок