Росіяни та білоруси не зможуть пограти у нову відеогру Diablo IV

Росіяни та білоруси не зможуть пограти у нову відеогру Diablo IV

Росіяни та білоруси не зможуть пограти у нову відеогру Diablo IV
.

Американська компанія Blizzard підтвердила, що відеогра Diablo IV не буде доступна на облікових записах, що зареєстровані в Росії та Білорусі. Спочатку інформацією про це поділилися самі гравці, а через деякий час технічна підтримка компанії повідомила про це порталу DTF.

PC-версія гри, попереднє замовлення на яку вже відкрито, просто не відображається в додатку Battle.net у користувачів з цих країн. Продажі ігор у Росії та Білорусі призупинені з початку 2022 року.

Купити гру зі свого звичайного облікового запису, в якому як місце проживання вказані Росія чи Білорусь, не вийде. Але можна буде скористатися VPN-сервісом та завести новий обліковий запис. Також зазначається, що Diablo IV можна подарувати на російський чи білоруський акаунт, проте невідомо, чи вона запускатиметься.

Сама ж гра вийде 6 червня 2023 року.

Усі останні релізи компанії, серед яких Diablo IV, Call of Duty: Modern Warfare II, Diablo Immortal та Overwatch 2, не відображаються для нових гравців.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube.

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок