"Довженко-Центр" подав у суд на Держкіно

"Довженко-Центр" подав у суд на Держкіно

"Довженко-Центр" подав у суд на Держкіно
. Фото: Довженко-Центр

28 жовтня "Довженко-Центр" повідомив, що вони подали в суд на Держкіно з вимогою визнати незаконним та скасувати наказ про "реорганізацію". Про це йдеться в соцмережах Центру.

"Підготовче засідання Господарського суду міста Києва відбудеться 29 листопада о 10:30 за адресою вул. Богдана Хмельницького, 44- Б, зал №20", — додали в "Довженко-Центрі".

Кабмін відповів на петицію про "Довженко-Центр" — його реорганізують

Нещодавно Кабмін відповів на петицію про скасування реорганізації "Довженко-Центру" — у відповіді йдеться, що правонаступником Центру стане "Українська анімаційна студія". В уряді також вважають, що "Довженко-Центр" – неприбуткове підприємство і його витрати перевищують обсяги державного фінансування, саме тому реорганізація йому необхідна.

В.о. директора "Довженко-Центру" Олена Гончарук натомість заявляє, що це маніпуляція й Центр приносив прибуток і не є дотаційним.

Також як стало відомо 17 жовтня, Фонд державного майна розпочав процес приватизації двох корпусів "Довженко-Центру".

Більше про ситуацію навколо реоганізації "Довженко-Центру" дивіться у відеоблозі журналістки Суспільне Культура Олесі Котубей.

"Хірургічне втручання в тіло живої людини". Що відбувається з "Довженко-Центром" і до чого тут забудова й анімація

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube.

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок