Хто і коли робитиме телеверсію фіналу Нацвідбору Євробачення

Хто і коли робитиме телеверсію фіналу Нацвідбору Євробачення

Хто і коли робитиме телеверсію фіналу Нацвідбору Євробачення
.

Фінал Нацвідбору Євробачення-2023 відбудеться 17 грудня у Києві в укритті, про це повідомило Суспільне Мовлення. Виробництвом телеверсії фіналу займатиметься переможець мистецького конкурсу ТОВ "СТАРЛАЙТ ПРОДАКШН".

За умовами конкурсу"СТАРЛАЙТ ПРОДАКШН" має створити телевізійну прямоефірну версію Національного відбору Євробачення-2023.

Зокрема виробник повинен забезпечити:

  • сценічне рішення, режисерське бачення (до якого входить робота над постановками номерів учасників та створення образів виконавців);
  • проведення репетицій;
  • передача прямоефірного сигналу на телеканали Суспільного Мовлення.
37 країн візьмуть участь у Євробаченні-2023

До участі у мистецькому конкурсі подавалися ІП "1+1 Продакшн", ТОВ "ФРЕНДС ПРО ТВ", ТОВ "СТАРЛАЙТ ПРОДАКШН" та ДП "Національний палац мистецтв "Україна". Команда Суспільного Мовлення висловлює вдячність усім учасникам мистецького конкурсу за участь і конкурсні проєкти.

Нагадаємо, що 67-й Пісенний конкурс Євробачення у травні наступного року буде проводитися у Ліверпулі від імені України. Конкурс відбудеться у Великій Британії після перемоги Kalush Orchestra в Турині цього року.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Суспільне мовлення отримало майже 400 заявок на Нацвідбір Євробачення-2023

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube.

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок