Гурт BTS бере перерву в творчості для строкової служби в армії

Гурт BTS бере перерву в творчості для строкової служби в армії

Гурт BTS бере перерву в творчості для строкової служби в армії
Фото: BTS

BTS армія фанатів кілька років чекатиме повернення учасників к-попK-pop або кей-поп (абревіатура від англійського korean pop) — музичний жанр, який охоплює безліч стилів попмузики Південної Кореї. Завдяки Інтернету та доступності цифрового контенту к-поп перетворився на субкультуру, яка здобула популярність у всьому світі серед найширшої аудиторії. гурту – зірки вирушать на дворічну службу до південнокорейської армії. Комунікаційники повідомили ВВС, що ймовірно гурт возз'єднається у 2025 році.

Служба в армії

17 жовтня керівництво гурту повідомило, що музиканти розпочнуть військову підготовку наступного місяця. Згідно з чинним законодавством, усі жителі Південної Кореї чоловічої статі віком від 18 до 28 років зобов'язані пройти дворічну службу в армії.

Зіркам гурту BTS дозволили відкласти початок військової служби до 30 років. У 2020 році парламентом Південної Кореї було прийнято законопроєкт, який дозволяє найвідомішим зіркам к-попу відкласти виконання своїх обов’язків до 30 років. Найстаршому учаснику BTS зараз 29 років, а наймолодшому — 24.

Все, що ви хотіли, але боялися спитати про к-поп

Хто такі BTS

BTS — чоловічий гурт з Південної Кореї, який у 2013 році заснувала компанія BigHit Entertaiment (зараз Hybe Corporation). Станом на 2019 рік вони перші і єдині корейські виконавці, чиї альбоми протягом одного року тричі посідали верхівку американського чарту альбомів "Billboard 200".

Гурт BTS бере перерву в творчості для строкової служби в армії
wikimedia.org

BTS учасники

Гурт складається із семи учасників. До нього входять вокалісти Чонгук (Чон Чонгук), Джін (Кім Сокджін), Suga (Мін Юнгі), Чімін (Пак Чімін), V (Кім Техьон) та репери J-Hope (Чон Хосок) і RМ (Кім Намджун).

На 73-ій Генеральній Асамблеї в ООН BTS виголосили промову та стали наймолодшими серед тих, хто отримав Орден за заслуги у сфері культури від Президента Південної Кореї. Їх було нагороджено за внесок у поширення корейської культури та мови в світі.

К-поп і війна в Україні: хто підтримав, а хто продовжує працювати з Росією

BTS пісні

У своїх піснях гурт BTS зачіпає теми, близькі всім молодим людям. Вони випускають серії пісень, де описують переживання людей у шкільні роки та закликають змінити систему освіти або відмову міленіалів від стосунків, дітей, домівки через фінансові труднощі. Тексти гурту відомі тим, що часто критикують суспільство Південної Кореї. Свої пісні BTS пишуть, а також продюсують самі.

Читайте нас у Facebook та Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок