В Україні запустили мультимедійний літопис "Життя війни"

В Україні запустили мультимедійний літопис "Життя війни"

В Україні запустили мультимедійний літопис "Життя війни"
. Харків, березень 2022 року. Фото: Суспільне

Команда громадської організації "Лабораторія журналістики суспільного інтересу" запустила новий мультимедійний проєкт "Життя війни". Організатори говорять, що місія проєкту — задокументувати сучасну історію України на тлі російсько-української війни.

"Для нас у Лабораторії, для мене особисто важливо висвітлювати події тут і зараз, але на другий місяць війни я зрозуміла, що ми можемо втратити історію. (...) Цей проєкт об’єднує журналістські матеріали, які є верифіковані, і, на нашу думку, мають історичну цінність, щоб через 5–10 років кожен дослідник міг зрозуміти, що відбувалось у Сарнах або як пережили події у Бородянці", — зазначає директорка Лабораторії та керівниця проєкту Наталка Гуменюк.

Американські некомерційні організації видали грантів на суму $180 тисяч для підтримки українських митців
Активісти запустили мультимедійний літопис "Життя війни"
Активісти запустили мультимедійний літопис "Життя війни".

Координаторка проєкту Інна Неллес додає: "Наразі проєкт має близько 20 партнерів: це і великі національні онлайн-медіа, і маленькі редакції незалежних ЗМІ з областей. Нам важливо зафіксувати, як змінилося життя українців у великих та маленьких містах, на прифронтовій території та в тилу, у щойно звільнених від окупації селищах та містах, які саме зараз боронять свою свободу".

United24 випустила ролик про історію Криму

Команда проєкту документує життя українців, окремих підприємств чи громад у різних куточках країни і таким чином формує літопис історії України після 24 лютого 2022 року.

Організатори запрошують редакції українських видань та/або окремих журналістів стати партнерами проєкту. Усі деталі можна дізнатися тут.

Читайте нас у Facebook та Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок