У Дніпрі зʼявилася вулиця Степана Бандери

У Дніпрі зʼявилася вулиця Степана Бандери

У Дніпрі зʼявилася вулиця Степана Бандери
.

Вулиця Шмідта, одна із центральних вулиць міста, з 21 вересня носитиме ім'я голови проводу українських націоналістів. "Тепер уже назавжди", – зазначив міський голова Борис Філатов.

Міський очільник нагадав, що обіцяв здійснити перейменування ще за своєї першої каденції. Також він написав, що не буде сперечатися в коментарях про доцільність перейменування й порадив згадати гасло українських націоналістів:

"Я скажу лише одне. 100 разів перечитайте гасло українських націоналістів: "Воля народам! Воля людині!". А потім знову 100 разів. Перечитайте це і усвідомте це. Напевно, за всю історію людства ніколи сенс існування вільних людей не формулювався так коротко і ємнісно", — написав Філатов.

Також у Дніпрі тепер є вулиці на честь Петра Яцика, Квітки Цісик, Ніла Армстронга, Єлизавети ІІ, Бехтовена, Генерала Капустянського та інших.

Залишили і "російський", і "Пушкіна": Харківська облрада відмовилася перейменувати драматичний театр

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок