Заслужений артист України, соліст балету Національної опери України імені Т. Г. Шевченка Олександр Шаповал загинув на фронті. Про це 12 вересня повідомили на Facebook-сторінці Київського державного професійного хореографічного коледжу, де він викладав дуетно-класичний танець.
"Із болем у серці повідомляємо про втрату в нашій балетній родині. Сьогодні ворог відібрав нашого друга і колегу, викладача з дуетно-класичного танцю Олександра Шаповала. Воїна України, що боронив нашу свободу та незалежність, – ідеться в публікації. – Не можемо в це повірити. Так боляче, що війна забирає найкращих. Висловлюємо співчуття родині та близьким".
Танцюрист воював у ЗСУ, куди записався добровольцем на початку повномасштабної війни України з Росією. На фронті Олександр був гранатометником. Загинув на Донецькому напрямі біля Майорська.

Про смерть колеги повідомила в Instagram прима-балерина Національної опери України Катерина Кухар.
"Серце відмовляється в це вірити. Сьогодні ворог забрав життя Шаповала Олександра Миколайовича. Заслуженого артиста України, педагога дуетного танцю KSBC. Він був видатним артистом, кожна наша партія була наповнена таким життям. Тому, що він один з небагатьох, хто жив сценою. А тепер його танець став вічним. Боляче. Важко. Вічна і світла пам’ять, Саша. Назавжди у серці, пам’яті, душі", — написала Кухар і опублікувала спільні фото з артистом на сцені.

Більше про український театр
- "Запрошувати терористів – ганьба". Михайло Журавель про Серебреннікова на Авіньйонському фестивалі
- "У своєму монолозі я говорю синові, що в нас більше немає дому": закулісні розмови з акторами Маріупольського драмтеатру
- Балерина Національної опери змінила пуанти на берці та вступила до територіальної оборони
- "Війна проти тотального зла": Наталка Галаневич про нову виставу Влада Троїцького "Danse macabre"
Читайте нас у Facebook або Telegram
Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!