"Еммі-2022": назвали переможців ТВ-премії США

"Еммі-2022": назвали переможців ТВ-премії США

"Еммі-2022": назвали переможців ТВ-премії США
. Фото: @TelevisionAcad/Twitter

12 вересня у Лос-Анджелесі (США) відбулася 74-а церемонія вручення головної телевізійної премії "Еммі-2022". Найбільше нагород загалом зібрав серіал "Білий лотос", а найкращим комедійним серіалом назвали проєкт "Тед Лассо".

Найкращим драматичним серіалом визнали проєкт "Спадкоємці" від HBO, а мінісеріалом — "Білий лотос".

Самі ці три проєкти були лідерами за кількістю номінацій — "Спадщина" зібрала 25, "Тед Лассо" та "Білий лотос" по 20.

Серіал "Гра в кальмара" отримав премію за кращу драматичну режисуру. Лауреатом у номінації за кращу комедійну режисуру обрали серіал "Теді Лассо".

Найкращою акторкою в драматичному серіалі визнали Зендею за роль у серіалі "Ейфорія". Найкращий актор у номінації — Лі Чонче, який зіграв у корейському проєкті "Гра в кальмара".

Найкращим комедійним актором став Джейсон Судейкіс, який зіграв у "Теді Лассо". Акторкою — Джин Смарт із серіалу "Хитрощі".

Найкращим актором у мінісеріалі визнали Майкла Кітона, який зіграв у "Ломці", краща актриса у цій номінації — Аманда Сайфред із серіалу "Вибула".

Кращий документальний або нехудожній фільм — "Американська мрія Джорджа Карліна" (George Carlin's American Dream).

Кращий документальний або нехудожній серіал — "Бітлз: Повернись" (The Beatles: Get back).

Повний список переможців можна переглянути на сайті премії.

Раніше оголосили, що у номінації "Найкращий оповідач" за озвучування документального серіалу "Наші великі національні парки" премію «Еммі» отримає 44-ий президент США Барак Обама.

Більше про українське кіно

Читайте нас у Facebook та Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок