Промови Зеленського видали книгою у Тайвані

Промови Зеленського видали книгою у Тайвані

Промови Зеленського видали книгою у Тайвані
. Фото: Нормальні новини/Telegram

У Тайвані друком вийшла книга з промовами Володимира Зеленського "Зеленський: Ми так віримо" ("Zelensky: We Believe So"). Про це повідомляє видання "Taiwan Posts".

Видання зібрало найвідоміші промови президента України та шлях його становлення як лідера нового формату, який зумів об`єднати світ.

Книга — спільний проєкт тайванського видавництва Locus Publishing та українського Yakaboo Publishing. На момент випуску тайванці передзамовили десять тисяч примірників.

Ініціатор видання Хао Міньї сказав, що публікація книги передає непряме послання Зеленського Тайваню і водночас дозволяє острову отримати цінну пораду про протистояння війні, що є надзвичайно цінним: "Майже всі ми чітко це бачимо у виступі Зеленського. Для Тайваню ми отримали такий цінний досвід абсолютно безкоштовно. (...) Простіше кажучи, Тайвань повинен активно брати участь у створенні нової архітектури глобальної безпеки".

Промови Зеленського видали книгою у Тайвані
Промови Зеленського видали книгою у Тайвані. Фото: Нормальні новини/Telegram

У зв’язку з публікацією книги компанія Big Block Culture у Тайвані заявила, що пожертвує Україні таку ж суму, як гонорар за кожну книгу, щоб висловити свою підтримку видавничій галузі, яка була зруйнована війною. Глобальна презентація видання відбудеться на Франкфуртському книжковому ярмарку в жовтні.

У Франції видавництво Grasset ще у травні випустило збірку ключових промов президента Володимира Зеленського, вимовлених із початку повномасштабного вторгнення російських військ до України. Збірник "За Україну" має 220 сторінок і містить 23 промови. За даними Grasset, ініціатива видавництва є "першим світовим виданням промов Зеленського". Усі прибутки від продажів планують пожертвувати на підтримку народу України.

А у 2023 році кореспондент Time Саймон Шустер планує видати книгу, яка буде базуватися інформації про президента Володимира Зеленського та нинішній ситуації в Україні.

Видання детально розповість про реакцію президента та його команди на російське вторгнення, їхні дії під час війни з орієнтацією на зміну ролей іноземних лідерів з усього світу.

Як підтримують Україну у світі під час війни

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок