Українській аеророзвідці присвятили фігурку LEGO

Українській аеророзвідці присвятили фігурку LEGO

Українській аеророзвідці присвятили фігурку LEGO
Фото: Aerorozvidka/Facebook

Головний редактор однієї з найбільших платформ про конструктор LEGO The Brothers Brick Ендрю Бікрафт створив фігурки аеророзвідника, дрона і пса. Про це повідомили на сторінці української аеророзвідки у Facebook.

"Українські інновації та технології зробили величезні зміни з початку війни. Аеророзвідка допомогла зупинити наступ на Київ. (Це унікальна нестандартна фігурка LEGO з використанням усіх офіційних деталей LEGO)", – зазначив сам розробник у своєму Twitter.

Головною фігурою композиції є захисник-аеророзвідник у військовій формі. У руках він тримає пульт від безпілотника, за спиною – наплічник, на голові – гарнітура. Фігурки зроблені із власних матеріалів Бікрафта. За його словами, таким чином він хоче підтримати українських аеророзвідників на війні.

Раніше конструктор уже створив серію фігурок про українську армію. До неї належать парамедикині Катерина Галушка й Аліна Михайлова, а також солдати ЗСУ, озброєні автоматами та Джавеліном.

"Lego-версія деяких із багатьох дивовижних жінок, які захищають Україну після того, як росія вдерлася в Україну. Мій дідусь був медиком у Другій світовій війні, і я глибоко поважаю бойових медиків та інших, хто бореться з російським фашизмом в Україні сьогодні. Слава Україні!", – написав у пості Бікрафт.

Інший ритейлер Lego Citizen Brick зібрав понад 16 тисяч доларів для України, продаючи крихітні коктейлі Молотова та мініфігурки Володимира Зеленського.

Українській аеророзвідці присвятили фігурку LEGO

Як підтримують Україну у світі під час війни

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок