Хідео Кодзіма матиме власний подкаст на Spotify

Хідео Кодзіма матиме власний подкаст на Spotify

Хідео Кодзіма матиме власний подкаст на Spotify
. Фото: Getty Images

Японський гейм-дизайнер Хідео Кодзіма анонсував свій подкаст на Spotify. Перший епізод вийде 8 вересня

Шоу Кодзіми, який створив Metal Gear Solid та Death Stranding, отримало назву "Структура мозку: Подкаст Хідео Кодзіми" (Brain Structure: A Hideo Kojima Podcast).

У першому епізоді Кодзіма розповість про те, як шукає натхнення та як народжуються ідеї для ігор. Шоу буде ексклюзивно на Spotify і, оскільки гейм-дизайнер хоче, щоб його могли слухати у всьому світі, виходитиме двома мовами: англійською та японською. Кодзіма також пообіцяв запрошувати різних цікавих гостей та розповідати новини з ігрової індустрії.

Окрім ігор, гейм-дизайнер говоритиме про улюблені книжки, кіно, мистецтво, філософію та "сучасний соціальний ландшафт".

Із 1 серпня в Україні офіційно почали працювати подкасти від стрімінгового сервісу Spotify. Як повідомляють користувачі соцмереж, подкасти вже доступні на платформі.

Хідео Кодзіма — японський гейм-дизайнер, сценарист, продюсер та керівник розробки відеоігор. Він найбільш відомий як творець серії ігор Metal Gear. Кодзіма також розробив пригодницькі ігри Snatcher і Policenauts; виступав продюсером інших ігор серії, серед інших Zone of the Enders, Boktai і Castlevania: Lords of Shadow.

Більше про сучасну культуру та соціальні мережі в Україні

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок