Проєкт українського стартапу Awesomic "І словом, і ділом" ("The League of Information Warriors"), що зображає українських літераторів як військовослужбовців, здобув премію Red Dot у категорії "Brands & Communication Design". Про це повідомили 4 серпня у виданні Telegraf.
Цей проєкт — комунікаційна кампанія про силу слова та інформації. Вона мала надихнути людей боротися на інформаційному фронті в російсько-українській війні. Авторка — дизайнерка й ілюстраторка Юлія Кузнєцова. Вона зобразила відомих українських письменників та філософів як воїнів, що захищають свою землю зі зброєю в руках: Василь Стус із "Джавеліном", Ліна Костенко з автоматом та Григорій Сковорода з мінометом.
"Я вважаю, що в українців є все, щоб вразити світ своєю креативністю (і ми це успішно робимо). Напевно, митцю потрібно відчувати сильні емоції, бути у вкрай надскладних умовах, щоб створити щось важливе. Моя робота з’явилася під час повномасштабної російської агресії, геноциду мого народу — напевно, це і робить її такою особливою", — розповіла ілюстраторка.
"Війна йде на всіх фронтах, включно на культурному. Наші письменники, культура, мова — це все допомагає тримати оборону на інформаційному фронті. А його активність допомагає реальному фронту", — сказав один зі співвласників Awesomic Роман Севастьянов.
2 серпня стало відомо, що проєкт "Дія.City" отримав премію Red Dot у категоріях "Brand experience" і "Logo design". Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
Red Dot Design Award – одна з найпрестижніших премій у дизайні, яку з 1954 року вручає інститут Центру дизайну землі Північний Рейн–Вестфалія, Німеччина. У різні часи премію отримували Apple, Google та Sony.
Як у світі підтримують Україну під час війни
- У Берліні організовують благодійний фестиваль українських та німецьких брендів
- "І з цих танків в Україні вбивають людей": в Естонії приберуть усі радянські памʼятники з публічного простору
- Новий вініл Оззі Осборна матиме кольори українського прапора
- "Це вечірка України": Сем Райдер висловився про проведення Євробачення-2023 у Британії
Читайте нас у Facebook або Telegram
Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!