На Харківщині окупанти знищують дитячі книжки

На Харківщині окупанти знищують дитячі книжки

На Харківщині окупанти знищують дитячі книжки
Фото: Getty Images

На тимчасово окупованих територіях Харківської області окупанти знищують українські дитячі книжки. Про це повідомила Борівська селищна рада у своєму Telegram-каналі.

"Відомо, що шкільні бібліотеки сусіднього Куп’янського району вже отримали розпорядження від окупаційної влади скласти реєстр усіх наявних у них книг, виданих з 1991 року, та утилізувати їх. Знищенню підлягають навіть казки та дитячі ілюстровані книжки, де майже немає тексту", — пишуть у повідомленні.

У школи Борівщини хочуть завезти підручники з Краснодарського краю й викладати за російськими програмами. Подібні заяви від окупантів лунали й у Маріуполі.

Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко у Telegram повідомив що 14 червня з уцілілого приміщення бібліотеки загарбники вивезли всі книжки "на зберігання". Посилаючись на свої джерела, радник мера розповів, що українські книжки відсортовано та завантажено в окремий автобус, який вирушив у Донецьк. "До великого багаття з українських книжок на площі Лєніна в Донецьку залишилось вже недовго…", — додав він.

Більше про письменників і книжки в Україні

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок