Святослав Вакарчук потрапив під артилерійський обстріл під час концерту для бійців

Святослав Вакарчук потрапив під артилерійський обстріл під час концерту для бійців

Святослав Вакарчук потрапив під артилерійський обстріл під час концерту для бійців
. Фото: Яна Сочевічек, Радіо Промінь

Український музикант Святослав Вакарчук потрапив під артилерійський обстріл на Донбасі. Це відбулось під час одного з концертів для бійців. Про це 13 липня повідомили в сюжеті ТСН.

"Ми часто потрапляємо у такі ситуації, хлопцям набагато складніше, я можу пів дня бути в такій ситуації, можу тиждень, а вони місяцями тут сидять", – прокоментував сам співак.

Пізніше у своєму каналі у Telegram Вакарчук зазначив: "На фронті буває всяке. Я вже дав близько 120 виступів на Сході й на Півдні. І потрапляв в різні ситуації. Але завжди повторюю: крім нас з вами, більше в України нікого нема. Тож кожен має робити для Перемоги, що може. Кожен. Кожного дня. Так як роблять ці хлопці та дівчата на фронті. Вони – наш скарб... Зі мною все добре! Продовжуємо іти!"

Після початку повномасштабного вторгнення Росії, Святослав Вакарчук продовжує їздити Україною, щоб підтримувати воїнів. А 13 травня навіть виступив на Чорнобильській АЕС перед працівниками станції, які утримували атомну безпеку під час перебування там російської армії, і заспівав для них свій хіт "Все буде добре".

Більше про "Океан Ельзи" та українську музику

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок