16 червня Всеукраїнська Рада Церков і Релігійних Організацій на своєму сайті опублікувала заяву, де закликає Верховну раду зняти з розгляду питання про ратифікацію Стамбульської конвенції — щоб запобігти "ескалації напруженості та розколу українського суспільства". Розгляд цього питання внесено до порядку денного засідання парламенту у понеділок, 20 червня.
"Намагання ратифікувати Стамбульську конвенцію в умовах воєнного часу та наявності у суспільстві протилежних поглядів щодо такої ініціативи лише спровокують нову хвилю громадських протестів, невдоволення, критики в адресу керівництва України", — наголосили у Раді Церков.
Релігійні діячі наголосили, що Стамбульська конвенція запроваджує поняття "гендер" як ідеологічний концепт самоідентифікації людини. "Ігнорування факту наявності біологічних статей, які характеризують жінку або чоловіка, і пов’язане з цим зобов’язання навчати дітей нестереотипним гендерним ролям несе загрози спотворити в молодого покоління свою статеву ідентичність, популяризувати одностатеві сексуальні стосунки та поширити випадки захворювання на гендерну дисфорію серед дітей і молоді", – ідеться у зверненні.
Рада Церков закликала розвивати натомість українське законодавство, щоб протидіяти домашньому насильству, насильству проти жінок за прикладом інших країн Європи, які відмовилися від ратифікації Стамбульської конвенції.

Більше про сучасне українське мистецтво прочитати тут
- Чи створені соцмережі для серйозних розмов? Говоримо з популяризаторкою української культури krapka.krapka
- У Києві відкриється виставка про паралелі між злочинами СРСР та Росії
- Картини Ройтбурда, Подерв’янського та інших художників продадуть на аукціоні, щоб зібрати на безпілотники для військових
- Чотири образи Івана Миколайчука, які розкривають його різнобічний талант
Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!