Режисерка Тоня Ноябрьова отримала у Каннах грант для завершення фільму

Режисерка Тоня Ноябрьова отримала у Каннах грант для завершення фільму

Режисерка Тоня Ноябрьова отримала у Каннах грант для завершення фільму
Фото: doyouloveme.movie/Instagram

Українська режисерка Тоня Ноябрьова отримала грант від Каннського кінофестивалю у категорії Work-in-progress. Про це режисерка повідомила у своєму Facebook.

Тоня Ноябрьова — українська сценаристка, кінопродюсерка та режисерка короткометражних та повнометражних фільмів. Дебютувала із соціальною комедією "Герой мого часу", за яку вона була визнана найкращою українською режисеркою на 9-му Одеському міжнародному кінофестивалі.

Її майбутня стрічка "Ти мене любиш?" — історія про 90-ті, дорослішання однієї дівчини та народження цілої країни.

Режисерка Тоня Ноябрьова отримала у Каннах грант для завершення фільму
Кадр зі зйомок фільму Тоні Ноябрьової. Фото: doyouloveme.movie/Instagram

Фільм брав участь у категорії Work-in-progress, в якому представляють картини, які перебувають на стадії виробництва, шукають продюсерів, партнерів для додаткового фінансування та майбутнього прокату. Картина була однією з п’яти українських стрічок, що були представлені в категорії за ініціативи естонського кінофестивалю Tallinn Black Nights Film Festival.

Стрічка Ноябрьової отримала 20 тисяч євро на завершення роботи. Вихід фільму у прокат планується у 2023 році.

До речі, ця ж стрічка потрапила до секції Work in Progress Одеського міжнародного кінофестивалю. Найкращий проєкт Works in Progress отримає приз від Barrandov Studio у розмірі 10 000 євро.

Цьогоріч 13-й Одеський міжнародний кінофестиваль (ОМКФ) відбудеться разом з 14-им Приштинським міжнародним кінофестивалем (PriFest) у Косово 26-31 липня.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок