У Чернівцях пройде кінофестиваль Миколайчук OPEN

У Чернівцях пройде кінофестиваль Миколайчук OPEN

У Чернівцях пройде кінофестиваль Миколайчук OPEN
. Фото: Літописець

З 15 по 19 червня в Чернівцях відбудеться фестиваль глядацького кіно Миколайчук OPEN, присвячений 81 річниці кінодіяча Івана Миколайчука. Подія збере найновіші українські фільми, що не виходили в національному прокаті, та представить програму ретроспективи. Про це повідомляє портал Moviegram, який є одним з інформаційних партнерів фестивалю.

Відкривати подію буде стрічка "Будинок "Слово". Нескінчений роман" режисера Тараса Томенка. Це українська прем’єра фільму, який торік вперше показали на конкурсі 37 міжнародного кінофестивалю у Варшаві.

"Будинок "Слово". Нескінчений роман" розповідає про один із найбільших злочинів радянської влади – знищення потужного мистецького руху, що виник у 1920-1930 роках у Харкові

"Відкрити фестиваль фільмом "Будинок "Слово" – це неймовірна вдача й ми тішимося, що продюсери картини пішли нам назустріч. Важливо нагадати, що ми боремося не лише за нашу свободу та територіальну цілісність, а й за культуру. Вона залишається на часі, активно долучається до культурної дипломатії, живе та розвивається, попри всі несприятливі обставини", – коментують організатори фестивалю продюсер Олексій Гладушевський та програмер Алекс Малишенко.

Миколайчук OPEN проходитиме офлайн, без червоних доріжок та буде безкоштовним для глядачів. Усі події відбуватимуться в Культурно-мистецькому центрі імені Івана Миколайчука в Чернівцях. Розклад та повну програму оголосять на сайті фестивалю.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок