Історію життя Володимира Зеленського видали в коміксах

Історію життя Володимира Зеленського видали в коміксах

Історію життя Володимира Зеленського видали в коміксах
.

Видавництво TidalWave Comics надрукувало графічний роман "Політична влада: Володимир Зеленський". Про це повідомляє Reuters.

На 22 сторінках книга розповідає про те, як Зеленський, який колись зіграв вигаданого президента в телешоу, прийшов до влади у 2019 році, пообіцявши припинити війну на сході України.

"Хто він? Що його змушує? Чому він — правильний лідер для України в цей момент? Це те, що мене цікавило, коли я починав дослідження", — сказав автор Майкл Фрізель.

Художником книги став Пабло Мартінена. Раніше він намалював біографії Девіда Бекхема, Нельсона Мандели та Дональда Трампа.

Історію життя Володимира Зеленського видали в коміксах
Про життя Зеленського намалювати комікс. Фото: TidalWave Productions/REUTERS

Історію життя Володимира Зеленського видали в коміксах
Історію життя Володимира Зеленського видали в коміксах. Фото: TidalWave Productions/REUTERS

"Ця книга багато значить для мене через мою українську спадщину, – сказав американський видавець Даррен Дж. Девіс у своїй заяві. – Обоє моїх дідусів і бабусь іммігрували з України. Я хотів не тільки розповісти історію, але і якось пожертвувати на цю справу".

Комікс можна замовити на Amazon за ціною 7,99$. Частину грошей від продажу видавці передадуть Міжнародному Червоному Хресту.

У Японії на 140-му з'їзді мангакМангака — професійний художник, який створює мангу.-аніматорів Commitia анонсували появу нової графічної роботи про Привида Києва. Реліз японського коміксу, присвяченого українській легенді, був запланований на 5 травня поточного року. Манга коштуватиме 785 японських єн, що становить приблизно 185 гривень.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок