Любомир Левицький представив робочий постер фільму "Капітан Україна"

Любомир Левицький представив робочий постер фільму "Капітан Україна"

Любомир Левицький представив робочий постер фільму "Капітан Україна"
Фото: Любомир Левицький/Facebook

"Капітан Україна" — майбутній фільм українського режисера Любомира Левицького, вихід якого був запланований на осінь 2021 року, але нині перенесений на 2023 рік. Режисер поділився цією новиною у Facebook.

"Зараз кожен українець на чолі з президентом став Капітан Україна. Багато з нашої команди вже у військовій формі на передовій, багато хто волонтерить, а когось, на жаль, вже з нами нема… Наш проєкт обов’язково дочекається свого часу після перемоги!", — стверджує Левицький.

Любомир Левицький представив робочий постер фільму "Капітан Україна"
Любомир Левицький представив робочий постер фільму "Капітан Україна". Фото: Любомир Левицький/Facebook

"З огляду на провокативну назву, ви можете подумати, що це щось на кшталт "Капітана Америка". Але ми не будемо дешевою копією Marvel чи DC і не прив’язуємо нашу історію до комікс-культури: це абсолютно нове, оригінальне та якісне кіно з адаптованим героєм, яке стане безпрецедентним явищем для України", — раніше розповідав про майбутню роботу режисер.

Створити кіно про українського супергероя було його давньою мрією, яку він розробляв 5 років. Фільм мусить започаткувати бренд українських блокбастерів.

"Нарешті я знайшов історію, яка мені подобається, і яку, я впевнений, полюблять українці. Філософія проєкту дуже проста: змусити українців поважати та цінувати себе знову"

Події фільму відбуватиметься у сучасній Україні. Головний герой – правнук Юрія Будяка, журналіст-блогер, на долю я випадають великі випробування та місія порятунку України. Джерелом суперздібностей героя є трипільська культура та її таємні обряди.

На противагу сучасному герою – реальна історія полтавського журналіста Юрія Будяка, який на початку XX століття поїхав до Африки, став капітаном армії під час Англо-Бурської війни і там врятував від розстрілу Вінстона Черчилля. Бури не могли вимовити його прізвище і називали його Капітан Юкрейн.

Любомир Левицький – український кінорежисер та продюсер. Відомий за фільмами "Штольня", "Тіні незабутих предків", "#Selfieparty".

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок