Письменника і волонтера Володимира Вакуленка взяли в полон на Харківщині

Письменника і волонтера Володимира Вакуленка взяли в полон на Харківщині

Письменника і волонтера Володимира Вакуленка взяли в полон на Харківщині
. Фото: Facebook

На Харківщині взяли в полон українського письменника та волонтера Володимира Вакуленка. Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook його колишня дружина Ірина Новіцька.

"Учора підтвердилося те, що я вже від кінця березня підозрювала. Володимира Вакуленка, ізюмського волонтера та літератора, мого колишнього чоловіка і батька нашого сина, приблизно тиждень тому забрали за доносом або російські вояки, або представники окупаційної маня-влади. Його подальша доля, як і доля Віталика, невідома", — написала вона.

Повідомлення про те, що з письменником та його сином зник зв’язок, з’явилось у мережі ще 2 квітня: "Увечері 7 березня вони були у своїй хаті в селі Капитолівка Ізюмського району Харківської області. Потім зв'язок пропав".

Володимир Вакуленко — український громадський та літературний діяч, контрлітератор, прозаїк, поет, перекладач, автор 13 книжок

Друкувався в багатьох антологіях, альманахах та журналах. Твори перекладалися кримськотатарською, білоруською, німецькою, англійською, есперанто та російською мовами.

Свій стиль характеризує як "контрлітература", називаючи так експериментальний стиль на ґрунті постмодернізму, модернізму та неокласицизму, з елементами логічного абсурдизму.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок