Українські продюсери об'єдналися для створення документальних проєктів про війну

Українські продюсери об'єдналися для створення документальних проєктів про війну

Українські продюсери об'єдналися для створення документальних проєктів про війну

Українські кіно- та телепродюсери Володимир Бородянський, Віктор Мірський, Дарія Легоні-Фіалко, Алла Липовецька, Ірина Заря, Марина Квасова й Ігор Сторчак створили нове об’єднання. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив продюсер та ексміністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський та інші співзасновники.

Об’єднання має на меті виробництво документальних та просвітницьких фільмів і серіалів, що мають розповісти світу про війну між Росією і Україною, її витоки, причини та потенційні наслідки.

Повідомляється, що вже розпочався процес відбору заявок, виробничих та креативних команд.

У коментарі Суспільне Культура Володимир Бородянський повідомив, що кінематографісти, які хочуть долучитися, мають сконтактувати з кимось із семи співзасновників. Щодо типів і форматів майбунього продукту обмежень немає.

"Ми будемо відштовхуватися від ідеї", – зазначив продюсер.

Рішення про вибір і фінансування кожної ідеї прийматиметься простою більшістю голосів.

Для запуску ініціативи кожен співзасновник зробив особистий грошовий внесок в 1 млн гривень. Команда залучає українських та іноземних інвесторів та донорів зі своєї мережі контактів.

"Об’єднання не ставить на меті отримання прибутку до повного звільнення України від військ російського агресора та остаточної перемоги. Всі гроші, отримані від засновників об’єднання, а також фондів, меценатів, благодійників, а також від дистрибуції вироблених проєктів, будуть реінвестовані в нові запуски", – повідомили засновники.

Команда планує випустити перші проєкти вже за кілька місяців і прагне залучити до роботи якомога більше працівників медіаіндустрії, створивши нові робочі місця в непрості часи.

Ініціатива продюсерів є приватною. Компанії продюсерів також продовжують свою самостійну роботу.

Нагадаємо, з дня вторгнення РФ в Україну об'єднання документалістів "Вавилон'13", відоме з часів Євромайдану, створює серію коротких фільмів про новий виток війни. Вони перекладаються майже 20 мовами. Більше про це Суспільному. Культура розповів Володимир Тихий, режисер та співзасновник "Вавилон'13".

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок