В Києві загинув соліст Національної опери Артем Дацишин

В Києві загинув соліст Національної опери Артем Дацишин

В Києві загинув соліст Національної опери Артем Дацишин
Facebook

26 лютого 43-річний соліст балетної трупи Національної опери України Артем Дацишин потрапив під обстріл російської артилерії. Його доставили в лікарню, де 17 березня він помер від тяжких поранень. Про це повідомив головний режисер Національної опери Анатолій Солов’яненко.

"Друзі, повідомляю усіх, хто знав Артема Дацишина, Доцика, що 26 лютого він потрапив під обстріл рашистів, був тяжко поранений і помер у лікарні. Прощавай, дорога моя людино!" – написала у себе колега Дацишина Тетяна Боровик. Прощання з Дашициним пройде 18 березня об 11-й годині ранку.

Від обстрілу в Києві загинув соліст Національної опери Артем Дацишин
Соліст балетної трупи Національної опери України Артем Дацишин. Facebook

За повідомленнями знайомих та колег танцівника, прощання відбудеться 18 березня у Києві. Прах артиста після кремації поховають на Байковому кладовищі.

Артем Дацишин – лауреат міжнародного конкурсу Сергія Лифаря (1996) та Рудольфа Нурієва (1998), артист Національної опери України. Народився 26 січня 1979-го у Херсоні. Закінчив Київське хореографічне училище.

На сцені Національної опери виконував партії у "Лебединому озері", "Лускунчику", "Сплячій красуні" Петра Чайковського , "Жізель" Адольфа Адана, "Баядерці" Людвіга Мінкуса, "Ромео і Джульєтті" Сергія Прокоф’єва тощо.

Гастролював, зокрема, у Німеччині, Японії, Швейцарії, США та Франції.

17 березня також стало відомо, що під час ракетного обстрілу у Києві загинула заслужена артистка України Оксана Швець.

Війна — усі останні новини
На початок