Стінг заспівав "для хоробрих українців, які борються проти жорстокої тиранії" — відео

Стінг заспівав "для хоробрих українців, які борються проти жорстокої тиранії" — відео

Стінг заспівав "для хоробрих українців, які борються проти жорстокої тиранії" — відео
.

Англійський рок-музикант і актор Стінг підтримав українців у війні з Росією та заспівав пісню, яка була написана ним за часів Холодної війни. У пості в Instagram він також опублікував реквізити для гуманітарної допомоги жителям України.

Пісня, яку співає Стінг, називається "Russians". У ній йдеться про загрозу ядерного удару, а також є рядок, у якому автор запитує росіян "чи люблять вони своїх дітей", таким чином нагадуючи про жахи війни для обох сторін. На думку Стінга, нині пісня знову актуальна:

"Я рідко співав цю пісню за багато років з моменту її написання, тому що ніколи не думав, що вона знову буде актуальною. Але у світлі кривавого та жахливо хибного рішення однієї людини вторгнутися до мирного, незагрозливого сусіда, пісня знову стає закликом до людства.

Для хоробрих українців, які борються проти жорстокої тиранії, а також багатьох росіян, які протестують проти цього обурення, незважаючи на загрозу арешту та ув’язнення – Ми, всі ми любимо своїх дітей. Зупиніть війну".

У пості з піснею Стінг також опублікував реквізити для допомоги українцям, написавши:

"Гуманітарна допомога, що відправляється на цей склад у Польщі, доставляються за погодженням із Збройними Силами України та гарантовано надходять до тих, кому вона потрібна найбільше".

Читайте також

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок