Положинський вступив до резерву ЗСУ, гурт "Антитіла" — до тероборони

Положинський вступив до резерву ЗСУ, гурт "Антитіла" — до тероборони

Положинський вступив до резерву ЗСУ, гурт "Антитіла" — до тероборони
.

Колишній лідер гурту "Тартак" Олександр Положинський підписав контракт на проходження військової служби в резерві Збройних сил України, а учасники гурту "Антитіла" прийняли рішення приєднатись до територіальної оборони.

Колишній лідер гурту "Тартак" Положинський підписав контракт із ЗСУ.

"Це мало статися днів на 10 раніше, але несподівана хвороба трохи все відклала. Сьогодні підписав контракт на проходження військової служби в резерві ЗСУ", — повідомив Положинський на своїй фейсбук-сторінці.

Положинський вступив у резерв ЗСУ, гурт "Антитіла" — до тероборони
Олександр Положинський.

Фронтмен гурту "Антитіла" Тарас Тополя написав на своїй фейсбук-сторінці: "Наша "паніка" виглядає так: "Антитіла" прийняли рішення приєднатись до територіальної оборони ЗС України".

Він зазначив, що в спільному проєкті з Міністерство оборони України "Саме те ТрО", гурт покроково покаже шлях від рішення вступити до лав ТрО до першого тренування на полігоні. Слідкувати за проєктом можна на ютуб-каналі ТрО за посиланням.

"Сьогодні українці стають на захист держави незалежно від місця проживання, професії, віку чи статі. Вже 8-й рік наша ціль – це мир. Заради нього ми готові дати гідну відсіч кожному, хто захоче принести на наші землі війну", — заявив Тополя.

Читайте також

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

На початок