Вийшов трейлер другого сезону серіалу "Бріджертони"

Вийшов трейлер другого сезону серіалу "Бріджертони"

Вийшов трейлер другого сезону серіалу "Бріджертони"

Netflix представив трейлер другого сезону серіалу "Бріджертони", який набув феноменальної популярності після прем'єри у 2020 році. Другий сезон з'явиться на стрімінгу 25 березня.

В основу продовження шоу покладено роман "Віконт, який любив мене" — другу частину циклу Джулії Квінн, який складається з восьми книг. З трейлеру стало відомо, що другий сезон присвячений роману між Ентоні Бріджертоном (Джонатан Бейлі) і новенькою Кейт Шарма (Симона Ешлі).

Над продовженням, як і раніше, працював автор ідеї Крісом Ван Д'юсеном ("Анатомія Грей"), водночас шоу покинула головна зірка серіалу – Реге-Жан Пейдж, який грав герцога Саймона Бассета.

У планах Netflix – розширення всесвіту проєкту. Вже відомо, що у розробці знаходиться окремий мінісеріал про юність королеви Шарлотти, сценарій якого напише виконавча продюсерка серіалу Шонда Раймс.

Також вона розповіла, що "Бріджертонів" планують знімати й надалі. "Є вісім братів і сестер Бріджертонів, і, як мені здається, буде й вісім сезонів серіалу. А може і більше", – каже вона.

Дія серіалу "Бріджертони" відбувається в Лондоні епохи Регентства. Головні герої — четверо братів і чотири сестри з родини Бріджертонів, які починають своє життя у вищому суспільстві.

Мета сімейства — видати заміж старшу дочку, Дафну. Але всупереч сподіванням дівчини, наречені не квапляться вставати в чергу. Також справі заважає бульварна газетка з плітками, яку випускає загадкова леді Віслдаун, розповсюджуючи романи і чутки.

"Бріджертони" мають потужну літературну основу із серії романів Джулії Квінн, присвячених історії видачі молодих жінок заміж. Події книг Квінн відбуваються на початку 19 століття, мають флер романів Джейн Остін, але стали популярними серед читачів саме завдяки відвертому зображенню сексу. Серіал не цурається показувати любощі головних героїв, які відкривають свою сексуальність.

До появи "Гри в кальмара" серіал був найуспішнішим на платформі Netflix.

Читайте також

Серіал "Бріджертони" встановив абсолютний рекорд Netflix за кількістю переглядів

Секс, фемінізм та наречені на видання: кому сподобаються “Бріджертони” на Netflix

Зірка "Бріджертонів" зіграє художницю-керамістку Кларису Кліфф

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

На початок