Британські дизайнери випустили галактичну мапу електронної музики

Британські дизайнери випустили галактичну мапу електронної музики

Британські дизайнери випустили галактичну мапу електронної музики

Британське креативне агентство Dorothy розробило альтернативну мапу Сонячної системи, яка заснована на знакових для електронної сцени музикантах та гуртах: Aphex Twin, Massive Attack, Kraftwerk. Про це повідомляє видання MixMag.

"Електронна сонячна система" та "Альтернативна система" – два художні принти від британської студії Dorothy з Манчестера, які по-новому інтерпретують об'єкти Сонячної системи як ключових осіб в історії електронної та альтернативної музики відповідно. Структура ілюстрацій показує як найвпливовіших представників жанру, так й джерела їхнього натхнення.

"Подібно до того, як планети обертаються навколо сонця, а місяці – навколо планет, наш новий принт Electronic Solar System зображає величезне тяжіння і вплив, який гурти, як Kraftwerk, Brian Eno, Depeche Mode, Aphex Twin і Daft Punk, мали один на одного і на навколишні колективи", – стверджує дизайн-студія в описі.

Серед інших музикантів на мапі позначили Aphex Twin, Massive Attack, The Prodigy, The Chemical Brothers, піонер реґі та даба Лі "Скретч" Перрі, Бьорк, Radiohead та Oneohtrix Point Never.

Іконічний німецький електронний гурт Kraftwerk влаштувався у центрі Всесвіту – на місці Сонця. Після дебюту у 1969 році гурт вплинув на інших музикантів і став одним з найуспішніших у жанрі. Планети Aphex Twin та The Chemical Brothers мають кілька таких же помітних "місяців" в інших частинах мапи.

Читайте також

На початок