У США кінофестиваль Sundance 2022 проведуть в онлайн-форматі через "Омікрон"

У США кінофестиваль Sundance 2022 проведуть в онлайн-форматі через "Омікрон"

У США кінофестиваль Sundance 2022 проведуть в онлайн-форматі через "Омікрон"
. пресслужба Держкіно

Американський кінофестиваль Sundance Film Festival пройде в онлайн-форматі через поширення штаму коронавірусу "Омікрон".

Про це повідомляється на сайті організаторів кінофестивалю.

Цьогоріч Sundance Film Festival планували провести в гібридному форматі. Але через поширення штаму "Омікрон" всі заходи фестивалю відбуватимуться онлайн.

"Ми не вважаємо, що можна безпечно зібрати тисячі артистів, відвідувачів, співробітників, волонтерів і партнерів з усього світу протягом одинадцяти днів фестивалю", — зазначили організатори.

Фестиваль розпочнеться 20 січня 2022 року, як і було заплановано. Організатори анонсували показ нових фільмів, XR-робіт, зустрічі з артистами, а також інноваційну глобально доступну соціальну платформу та галерейний простір.

Кінофестиваль "Санденс" (Sundance Film Festival) — національний американський фестиваль незалежного кіно, яки проводиться щороку наприкінці січня в Парк-Сіті в штаті Юта (США).

Організатором кінофестивалю є некомерційна організація "Інститут Санденса" (Sundance Institute), яку було засновано в 1981 році актором Робертом Редфордом і групою його однодумців. Кінофестиваль названо на честь персонажа, якого зіграв Редфорд у фільмі "Буч Кессіді і Санденс Кід".

Що відомо

  • Світові прем'єри драми "Клондайк" та документальної стрічки "Будинок зі скалок" відбудуться в конкурсній програмі американського фестивалю незалежного кіно Sundance Film Festival.
  • У 2020 році українська режисерка-документалістка Ірина Цілик виграла приз американського фестивалю незалежного кіно "Санденс" за найкращу режисуру документального фільму. Цілик здобула нагороду за фільм "Земля блакитна, ніби апельсин".

Читайте також: У США через "Омікрон" відклали церемонію вручення "Греммі"

На початок