Вийшов тизер українського фільму про ЛГБТ "Мій юний принц"

Вийшов тизер українського фільму про ЛГБТ "Мій юний принц"

Вийшов тизер українського фільму про ЛГБТ "Мій юний принц"
Facebook

Оприлюднений тизер стрічки про ЛГБТ-стосунки між чоловіками "Мій юний принц". Проєкт переміг на 17 конкурсі Держкіно, яке профінансує його на 20 мільйонів гривень.

Відео опублікував на Facebook-сторінці продюсер фільму Олексій Гладушевський.

У центрі сюжету – 17-річний підліток-бунтар Поль веде розгульне життя у своєму шикарному домі на гроші, виручені бабусею від продажу творів мистецтва.

Хлопець відчуває нездоровий сексуальний потяг до власної матері Софії. Все змінюється з появою у самотньому житті героїв Марка та його сина Антуана. Між дорослими зав’язуються стосунки, як між Полем та Антуаном. І це стане початком трагедії – справи про подвійне вбивство.

Що відомо

  • У жовтні Держкіно виділило 20 мільйонів гривень на фільм про ЛГБТ "Мій юний принц".
  • У листопаді депутат Івано-Франківської міської ради Ярослав Дубас просив депутатів Верховної Ради та представників низки організацій перевірити, чи містить сценарій фільму "Мій юний принц" заклики до насилля, пропаганду аморального способу життя, інцесту і чи ображає релігійні почуття християн.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок