Ганс Циммер опублікував дві композиції до фільму Дені Вільнева "Дюна"

Ганс Циммер опублікував дві композиції до фільму Дені Вільнева "Дюна"

Ганс Циммер опублікував дві композиції до фільму Дені Вільнева "Дюна"
.

Німецький композитор Ганс Циммер опублікував мініальбом з музикою для фільму "Дюна" Дені Вільнева. Це сталося після виходу нового трейлера стрічки.

Композитор виклав всього дві композиції – "Paul's Dream" і "Ripples in the Sand". Послухати кожний запис можна як окремо на Spotify, так і включивши годинну версію, на якій треки повторюються і змінюють один одного кілька разів.

Спеціально для фільму Циммер і Вільнев шукали принципово нове звучання, яке б нагадувало раніше не існуючий музичний інструмент. Це має допомогти зобразити іншу цивілізацію через музику.

Це не вперше, коли Циммер працює над саундтреком для фільму Вільнева. До цього він написав музику до сиквелу "Того, що біжить по лезу".

Планета Арракіс, де відбувається дія фільму, це єдине джерело найбільш рідкісної та цінної речовини у всесвіті – "пряність" або "меланж".

Ця речовина подовжує життя людини та суттєво покращує розумові здібності. Володіння нею гарантує панування у всесвіті. Проте наразі планета Арракіс наповнена велетенськими піщаними червами.

Син герцога Пол (Тімоті Шаламе) мусить відправитися на Арракіс, аби забезпечити своїй родині володарювання нею.

Роман Френка Герберта, екранізацією якого є фільм, вийшов друком у 1965 році. Загалом Герберт написав шість книг, об’єднаних спільною тематикою.

""Дюна" – безумовно, найкращий фільм, який я коли-небудь створював. Моя команда і я присвятили понад три роки нашого життя тому, щоб зробити його унікальним досвідом на великому екрані. Зображення і звук нашого фільму були ретельно розроблені для того, щоб їх можна було оцінити в кінотеатрах", – заявив режисер.

Також відомо, що "Дюну" покажуть на позаконкурсній програмі 78-го Венеційського міжнародного кінофестивалю, який пройде 1-11 вересня 2021 року.

Прокат в Україні очікується з 14 жовтня.

Ганс Циммер за кар'єру композитора отримав премію "Оскар" за саундтрек до мультфільму "Король Лев", два "Золотих глобуси" за "Короля Лева" і "Гладіатора", а також тричі "Ґреммі" за все того ж "Короля Лева", стрічку "Багряний приплив" і фільм Крістофера Нолана "Темний лицар".

Циммер також відомий як автор музики до "Інтерстеллару", "Піратів Карибського моря", "Місії нездійсненна-2", "Початок", "Людини дощу" і "Ганнібал".

На початок